Naujienų srautas

Sportas2020.03.12 15:50

UEFA šalys narės kitą savaitę ieškos sprendimų susidariusiai situacijai spręsti

LRT.lt 2020.03.12 15:50

Ketvirtadienį dėl koronaviruso sustabdžius ne vieną didžiųjų šalių čempionatą (NBA, Ispanijos futbolo lyga), savo žingsnį žengė ir UEFA.

Paskelbta, jog kitą antradienį, kovo 17-ąją dieną visų 55-ių šalių narių atstovai, kartu su Europos klubų atstovais bei Europos lygų atstovais bandys diskutuoti apie susidariusią situaciją video konferencijos metu ir svarstys, kokių žingsnių reikėtų imtis susidarius tokiai neeilinei situacijai.

Diskusijos suksis tiek apie klubų turnyrus – Čempionų lygą bei Europos lygą, tiek ir apie šią vasarą laukiantį Europos futbolo čempionatą.

Buvo kalbama, jog Čempionų lygos turnyras gali būti suspenduotas jau artimiausiu metu nes du iš turnyre dar esančių klubų (Turino „Juventus“ ir Madrido „Real“) šiuo metu yra karantinuoti dėl komandų viduje nustatytų užsikrėtimo atvejų.

Turino komandoje liga buvo diagnozuota gynėjui Daniele Rugani, tuo tarpu „Real“ pusėje pranešama apie krepšininko Trey Thompkinso susirgimą, tačiau, kadangi futbolo ir krepšinio komandos naudojasi tomis pačiomis patalpomis, buvo nuspręsta izoliuoti ir futbolo komandą.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi