Naujienų srautas

Sportas2020.03.12 14:58

Vyriausybė priėmė sprendimą: LKL ir A lyga kurį laiką vyks be žiūrovų

LRT.lt 2020.03.12 14:58

Trečiadienį Vyriausybėje vykusio posėdžio metu buvo priimtas sprendimas, kurio buvo galima tikėtis – dėl koronaviruso grėsmės nuspręsta visus viešus renginius rengti be žiūrovų, o renginius lauke leisti tik tuo atveju, jei jie galėtų sutraukti ne daugiau nei 100 žmonių.

Toks nuosprendis palietė ir šalies sporto arenas – artimiausi LKL ir A lygos turai turėtų būti vykdomi be žiūrovų.

Įdomu, jog A lygoje iki tokio sprendimo buvo sužaistas vos vienas turas.

Apie tokį sprendimą pranešė Vyriausybės posėdyje dalyvavęs šalies premjeras Saulius Skvernelis.

Jis pranešė, jog nuo penktadienio 7 valandos ryto bus ribojamas žmonių lankymasis viešuose renginiuose viduje, o lauke juos rengti bus galima tik tuo atveju, jei dalyvių skaičius neviršys 100.

LKL savo tinklapyje netrukus patalpino pranešimą, kuriame teigė, jog penktadienį vyks specialus lygos valdybos posėdis, kuriame bus sprendžiama dėl čempionato tęstinumo.

„Penktadienį šaukiamas skubus LKL valdybos posėdis, kuriame bus diskutuojama dėl 2019–2020 m. „Betsafe–LKL“ čempionato tęstinumo. LKL valdyba priims sprendimą dėl artimiausių „Betsafe–LKL“ rungtynių, įskaitant 25-ojo turo rungtynes šį savaitgalį

Jei čempionatas nebus stabdomas, rungtynės, Vyriausybės nurodymu, bus vykdomos be žiūrovų“, – rašoma lygos pranešime.

Tuo tarpu Nacionalinė krepšinio lyga (NKL) teigė, jog sutinka su tokiu Vyriausybės nutarimu ir likusias reguliaraus sezono rungtynes žais be žiūrovų.

Ketvirtadienį buvo pranešta apie tai, kad savo varžybas stabdo NBA, Eurolyga, taip pat ir Ispanijos futbolo čempionatas, taip pat artimiausiu metu tikimasi tokio paties sprendimo sulaukti ir iš UEFA.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi