2020.03.12 00:33

Švaistytos progos kainavo brangiai – „Liverpool“ sensacingai išspirtas iš Čempionų lygos

LRT.lt2020.03.12 00:33

Praėjusio sezono Čempionų lygos laimėtojų „Liverpool“ titulo gynyba neužsitęsė – Jurgeno Kloppo auklėtiniai šį kartą turnyrą paliko jau aštuntfinalyje, kai bendroje dviejų rungtynių serijoje nusileido Madrido „Atletico“, antras rungtynes namuose po pratęsimo pralaimėję 2:3.

Pirmoji dvikova Ispanijoje baigėsi minimalia šeimininkų pergale 1:0, o šį deficitą antrose rungtynėse jau pirmojo kėlinio finiše panaikino Georginio Wijnaldumas, išvedęs savo ekipą į priekį rungtynėse ir išlyginęs bendrą serijos rezultatą.

Antrajame dvikovos kėlinyje „Liverpool“ ir toliau dominavo, visą žaidimą vystė varžovų aikštės pusėje ir turėjo ne vieną puikų šansą pasižymėti, tačiau pro šalį arba į puikiai žaidusį Janą Oblaką visus smūgius siuntė tiek Mohamedas Salah, tiek Sadio Mane, tiek ir Roberto Firmino, tad dvikovos baigtis nusikėlė į pratęsimą.

Šis šeimininkams prasidėjo tobulai – sužaidus vos kelias minutes šeimininkus serijoje pagaliau į priekį išvedė Roberto Firmino, pats pakartojęs savo smūgį.

Liverpulio komandos sirgaliai dar nebuvo nustoję švęsti, kai skaudų smūgį jiems sudavė po keitimo į aikštę žengęs Marcosas Llorente.

Ispanas pasinaudojo grubia varžovų vartininko Adriano klaida ir sušvelnino savo komandos atsilikimą susitikime (1:2), tačiau išvykoje pelnytas įvartis persvarą serijoje jau suteikė Madrido futbolininkams.

Pačioje pirmo pratęsimo kėlinio pabaigoje „Atletico“ sudavė mirtiną smūgį – dar vieną įvartį pelnė tas pats M. Llorente, išlygino rungtynių rezultatą, serijoje jau išvedė savo ekipą į priekį, o per pridėtą laiką trečią ir lemiamą smūgį sudavė Alvaro Morata. Rezultatas tapo jau 3:2 svečių naudai ir nebeatsitiesę „Liverpool“ titulo gynybą baigė jau pirmajame atkrintamųjų etape.