2020.03.11 21:37

Mače be žiūrovų Vokietijoje – „Borussia“ komandos pergalė

LRT.lt2020.03.11 21:37

Vokietijos „Bundesliga“ čempionate trečiadienį vyko vienerios rungtynės, kuriose Monchengladbacho „Borussia“ savo arenoje 2:1 palaužė „Koln“ futbolininkus.

Tai buvo pirmas kartas, kada rungtynės Vokietijos čempionate vyko be žiūrovų – tai, kaip ir nemažoje dalyje Europos, nulėmė siaučiantis koronavirusas, dėl kurio buvo priimtas sprendimas mačą žaisti be žiūrovų.

Laimėtojams pirmą įvartį pirmojo kėlinio antroje dalyje pelnė Breelas Embolo, o po pertraukos jų persvara padidėjo, kai Jorge Mere įsimušė į savus vartus.

Kiek vėliau Markas Uthas savo komandos deficitą sumažino, tačiau svečiai nieko daugiau išpešti nesugebėjo ir namo išvyko su pralaimėjimu.

„Borussia“ vis dar medžioja vietas Europoje ir su 49 taškais šiuo metu užima ketvirtą vietą.