Naujienų srautas

Sportas2020.03.11 14:31

Situacija tik sunkėja: „Getafe“ atsisako vykti į Milaną žaisti Europos lygos rungtynes

Romos futbolininkai nekeliaus į Seviliją
LRT.lt 2020.03.11 14:31

Koronavirusas vis sparčiau pančioja Europos futbolą – dalis čempionatų jau sustabdyti ar vyksta už uždarų durų, o vis daugiau šešėlių metasi ir į Europos turnyrus – štai Madrido „Getafe“ teigia nevyksianti į Milaną žaisti atsakomųjų Europos lygos rungtynių.

„Getafe“ ketvirtadienį turėjo pradėti Europos lygos aštuntfinalio seriją su Milano „Inter“ rungtynėmis Italijoje, tačiau klubo prezidentas Angelis Torresas teigia, jog komandos sveikata nerizikuos.

„Jei situacija staiga drastiškai nepasikeis, mano komanda į Milaną nekeliaus. Prašėme UEFA, kad būtų rasta alternatyva žaidimui Milane, taip pat kreipėmės ir į Ispanijos futbolo federacija.

Jei dėl to pralaimėsime seriją – tegul. Aš nesu pasirengęs priimti tokią riziką“, – Ispanijos leidiniui „Football Espana“ kalbėjo klubo prezidentas.

Italijoje visi vietiniai čempionatai yra sustabdyti iki balandžio 3-os, tačiau Europos varžybos gali būti žaidžiamos už uždarų durų.

Kol kas nežinoma, kaip UEFA reaguotų į Madrido komandos nepasirodymą rungtynėse.

Kiek vėliau paaiškėjo, jog į rungtynes nekeliaus ir Romos futbolininkai. Jie turėjo žaisti rungtynes Sevilijoje su vietos komanda, tačiau Ispanijos valdžia uždraudė leistis lėktuvams iš Italijos.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi