2020.03.11 06:57

Dar vieną galingą dvigubą dublį užfiksavęs Valančiūnas komandos nuo nesėkmės neišgelbėjo

LRT.lt2020.03.11 06:57

Jonas Valančiūnas ir toliau tęsia puikią asmeninę sezono atkarpą ir sužaidė dar vienas solidžias rungtynes, tačiau šį kartą jo atstovaujama Memfio „Grizzlies“ (32-33) savo arenoje 115:120 neprilygo Orlando „Magic“ (30-35).

Lietuvis rungtyniavo 36 minutes ir per jas pelnė net 27 taškus (9/10 dvit.), po krepšiais sugriebė 16 kamuolių, tačiau 5 kartus suklydo.

Dar pirmame kėlinyje „Grizzlies“ užtikrintai kontroliavo rungtynes (30:13), tačiau tada Orlando ekipa pradėjo artėti ir mažinti savo atsilikimą – po trijų ketvirčių „Grizzlies“ pirmavo jau tik vienu tašku (86:85).

Paskutiniame ketvirtyje Memfio krepšininkai leido „Magic“ ekipai atitrūkti – Nikola Vučevičiaus ir D.J. Augustine`o pastangomis Orlando klubas pabėgo (110:101).

Visgi „Grizzlies“ sudėti ginklų nebuvo linkę ir netrukus deficitą panaikino (112:112).

Tačiau tada iniciatyvos ėmėsi rezultatyviausiai svečių komandoje žaidęs Terrence`as Rossas – jis smeigė du tolimus metimus paeiliui ir iš esmės nusprendė dvikovos baigtį (118:112).

„Grizzlies“: Jonas Valančiūnas 27 (9/10 dvit., 16 atk. kam.), Ja Morantas ir Dillonas Brooksas po 21, Joshas Jacksonas 15.

„Magic“: Terrence‘as Rossas 24 (5/11 trit.), Michaelas Carteris-Williamsas 20 , Nikola Vučevičius 19 (11 atk. kam., 7 rez. perd.), D.J. Augustinas 16, Markelle‘as Fultzas 14 (6 rez. perd.).