Naujienų srautas

Sportas2020.03.10 14:48

Į Kiniją išvyksiantis Donatas Motiejūnas atskleidė, kokie NBA klubai juo domisi

LRT.lt 2020.03.10 14:48

Antradienį ZIP FM studijoje svečiavęsis Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės aukštaūgis Donatas Motiejūnas atskleidė, kokie NBA klubai juo domėjosi. Kaip „ZIP ryto“ laidos vedėjams pasakojo krepšininkas, jau sekmadienį jis išskrenda į Kiniją, kur jam gresia karantinas. Be to, D.Motiejūnas klausytojus suintrigavo atskleisdamas, kokie NBA klubai domėjosi jo paslaugomis, kai buvo sustabdytas Kinijos krepšinio čempionatas, rašoma pranešime spaudai.

Anot krepšininko, šį pirmadienį jį pasiekė žinia, jog balandžio pradžioje bus atnaujintas Kinijos čempionatas. 214 cm ūgio puolėjo teigimu, situacija jį nustebino, tačiau į Kiniją vykti jis ketina nepaisant gresiančio karantino.

„Gavau iškvietimą – teks važiuoti. Situacija įdomi, bet jei komanda kviečia, privalau važiuoti. Be to, sulaukiau ir žinių, kad nuvykus pakliūsiu į karantiną. Sakau jiems: palaukit, jūs virusą išvežiojot po pasaulį, o dabar bijot, kad iš Europos parvešiu? (juokiasi). Bet yra kaip yra, kovo 15 dieną išskrendu“, – pasakojo žymus krepšininkas.

Laidos vedėjams pasiteiravus, ar yra legalių būdų išvengti kelionės į Kiniją, D.Motiejūnas atviras – nuo kelionės neapsaugotų net force majoure situacija. Maža to, puolėjo teigimu, dėl susidariusios situacijos nemažai krepšininkų jau nutraukė kontraktus ir susirado naujus klubus.

„Kadangi klubas kviečia, abejoju ar įmanoma to išvengti. Kol kas informacija, kokiu formatu vyks čempionatas, dar nepaskelbta, bet žaidėjus kviečia atgal į Kiniją. Dauguma vyksta, tuo tarpu kiti jau seniai nutraukė kontraktus ir yra susiradę naujus klubus. Bus įdomu, užtenka pažiūrėti, kas darosi Milane. Vakar šnekėjau su Artūru Gudaičiu, jis pasakojo, kad komandoms leidžiama tik atvykti ir išvykti, miestas yra uždarytas. Situacija tikrai nėra smagi“, – atviravo D.Motiejūnas.

Tuo tarpu laidos vedėjams pasiteiravus, ar puolėjas neketina sugrįžti į NBA, krepšininkas neslepia – pasiūlymų netrūksta, tačiau Šanchjaus „Sharks“ kontraktas priverčia bent kol kas šią lygą pamiršti.

„Pasiūlymų buvo. Finikso „Suns“, Minesotos „Timberwolves“, Europoje – „Maccabi“ ir dar kelios komandos. Dėmesio gavau, bet skambutis baigdavosi tuo, kad turiu kontraktą ir nelabai kažką galiu padaryti“, – teigė D.Motiejūnas.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi