2020.03.09 21:05

Golubickui pasireikšti davęs Dambrauskas patyrė pirmąją nesėkmę Kroatijoje

LRT.lt 2020.03.09 21:05

Pirmadienį Valdo Dambrausko diriguojamai „HNK Gorica“ komandai nesėkmingai susiklostė Kroatijos pirmenybių 26-ojo turo rungtynės. Antroje kėlinio pradžioje pranašumą įgijusi „Gorica“ savo aikštėje 1:3 pripažino Zagrebo „Lokomotiva“ pranašumą.

V. Dambrauskui tai buvo trečiosios rungtynės prie komandos vairo. Debiutinėje dvikovoje jis nuskynė pergalę, o vėliau sužaidė lygiosiomis.

Pirmą kartą prie tautiečio debiutavo geriausias 2019 metų Lietuvos jaunasis futbolininkas Paulius Golubickas. Jis žaidė iki 74-os minutės.

„HNK Gorica“ 53-ąją minutę įsiveržė į priekį, tačiau to nepakako – varžovai nuo 62-os iki 87-os minutės sumušė tris įvarčius ir įsirašė tris taškus į savo sąskaitą.

„Lokomotiva“ klubas pergalingai žygiuoja jau penktas rungtynes iš eilės. „HNK Gorica“ ekipai tai buvo devintoji nesėkmė šiame sezone.