Naujienų srautas

Sportas2020.03.09 20:00

Italijoje dėl koronaviruso beveik mėnesiui stabdomi visi sporto renginiai

atnaujinta 23.10
LRT.lt 2020.03.09 20:00

Koronaviruso paliesta Italija imasi kraštutinių priemonių – beveik mėnesiui visoje šalyje stabdomi įvairūs sporto renginiai.

Italijos tautinis olimpinis komitetas (CONI) pateikė prašymą, kad iki balandžio 3 dienos būtų sustabdyti visų sporto šakų čempionatai.

Iš pradžių buvo priimtas sprendimas žaisti be žiūrovų, tačiau dėl didėjančio sergamumo koronavirusu buvo imtasi dar kardinalesnių priemonių.

Visą artimiausią mėnesį negalės vykti nei „Serie A“ futbolo pirmenybės, nei krepšinio čempionatas, kuriame rungtyniauja ir lietuvis Artūras Gudaitis.

Europos turnyruose dalyvaujantys Italijos klubai dėl šios priežasties namų rungtynes greičiausiai bus priversti žaisti kitose šalyse.

Kaip rodo naujausia statistika, nuo koronaviruso Italijoje mirė 463 žmonės, o užsikrėtusiųjų skaičius jau viršija 9 000.

Pirmadienį vakare surengtoje spaudos konferencijoje Italijos ministras pirmininkas Giuseppe Conte patvirtino, kad kol nebus suvaldyta koronaviruso krizė, tol šalyje nevyks jokie sporto renginiai.

„Nebeturime daugiau laiko – skaičiai rodo, kad sergamumas vis labiau auga. Imsimės griežčiausių priemonių. „Serie A“ pirmenybės ir kiti sporto turnyrai yra stabdomi. Sirgaliai turi su tuo susitaikyti“, – „Sky Sport“ citavo premjerą.

Šią savaitę Italijoje vykstančių tarptautinių varžybų likimas kol kas yra neaiškus.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi