Naujienų srautas

Sportas2020.03.09 14:28

„Sūduvos“ kroatas atviras – komandai reikės laiko įsibėgėti

LRT.lt 2020.03.09 14:28

Marijampolės „Sūduva“ 2020 A lygos sezoną atidarė pergale rezultatu 1:0 (0:0) prieš į lygą sugrįžusią Gargždų „Bangą“. Pergalingą įvartį pelnęs Josipas Tadičius teigia, kad rungtynės buvo sunkios, tačiau svarbiausia – iškovoti 3 taškai.

Vienintelis rungtynių įvartis buvo pelnytas 64 min. po to, kai kroatas, mušdamas baudinį, šaltakraujiškai pasiuntė kamuolį į dešinį vartų kampą.

„Kaip matėte, tai buvo gana sunkios rungtynės. „Banga“ žaidė labai gerai kontratakose, tačiau mes valdėme situaciją ir su tuo susitvarkėme. Didžiąją laiko dalį kontroliavome kamuolį, turėjome progų įmušti. Svarbiausia, kad sezono pradžioje pelnėme 3 taškus”, – fksuduva.lt cituojamas įvarčio autorius.

Pernai „Sūduvos“ ir „Bangos“ ekipos susitiko LFF taurės turnyro finale, tuomet rezultatu 4:0 nugalėjo sūduviai.

„Lyginant rungtynes su „Banga“ taurės finale ir šias, skirtumas yra ženklus. Šį kartą jie atrodė tikrai gerai pasiruošę, – priešininkų komandos žaidimą pagyrė puolėjas. – Žinoma, tam turėjo įtakos ir mūsų pačių žaidimas, reikia įsivažiuoti, vienas kitą pajausti aikštėje iš naujo.“

„Sūduva“pirmojoje rungtynių dalyje neturėjo gerų progų įmušti, vaizdas aikštėje pasikeitė tik po pertraukos. J. Tadičius sunkesnę pradžią aiškino sezono pradžia.

„Įsivažiuoti, kaip matėte, buvo nelengva. Bet tai yra tik sezono pradžia, tobulo žaidimo dabar demonstruoti neįmanoma. Tai yra natūralu ir savaime suprantama. Reikia palaukti kol pagerės mūsų komandos susižaidimas, tada ateis ir rezultatas, – kalbėjo puolėjas. – Apie taktiką, žaidimo plano niuansus kalbėti nenorėčiau, laukia rungtynių įrašo peržiūra, ten treneris ir pasakys, ką darėme gerai, o ką – blogai. Vis dėlto nemanau, kad žaidėme labai blogai. Kaip ir sakiau, kontroliavome kamuolį, susikūrėme neblogų progų pelnyti įvartį.“

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi