Sportas

2020.03.09 09:20

Koronavirusas kirto ir tenisui – atšauktas „Indian Wells“ turnyras

varžybose turėjo dalyvauti ir Berankis
LRT.lt 2020.03.09 09:20

Sporto pasaulyje vis daugiau painiavos įnešantis koronavirusas kirto ir tenisui – JAV žiniasklaida praneša, jog buvo atšauktas pirmadienį turėjęs prasidėti „Indian Wells“ turnyras.

Tai yra vienas didžiausių sporto renginių, kuriuos teko nukelti dėl siaučiančio viruso.

Turnyro organizatoriai tokį sprendimą priėmė turnyro išvakarėse po to, kai buvo nustatytas pirmasis susirgimo atvejis.

Dar praėjusį ketvirtadienį buvo skelbiama, jog turnyras vyks, tačiau jo metu bus pasitelktos papildomos saugumo priemonės, pavyzdžiui, kamuoliukus padavinėjantys vaikai turėjo dėvėti pirštines, o patiems sportininkams nebūtų rekomenduojama imti į rankas svetimų tušinukų ir kitų priemonių autografų dalinimui.

Daugumai būsimų turnyro dalyvių varžybų atšaukimas buvo naujiena – nemaža dalis jau buvo atvykę ir pradėję treniruotis turnyro startui. Pirmadienį čia turėjo startuoti atrankinės varžybos, o jau trečiadienį buvo numatytas ir pagrindinio turnyro startas.

Tiesa, varžybų direktorius Tommy Haasas teigė, jog išlieka galimybė, kad turnyras bus sužaistas vėliau.

„Esame labai nusivylę, jog turnyras neįvyks, tačiau dalyvių ir žiūrovų sveikata bei saugumas išlieka svarbiausiu prioritetu. Esame pasirengę organizuoti varžybas vėliau ir žiūrėsime, kokias galimybes tam turėsime“, – sakė T. Haasas.

Varžybos būtų pasibaigusios kovo 22-ąją.

Turnyre turėjo dalyvauti ir geriausias Lietuvos tenisininkas Ričardas Berankis, jis buvo vienas tų, kuris jau plušėjo varžybų vietoje ir ruošėši startui.