2020.03.08 21:50

Jasikevičius po pergalės sveikino moteris ir negailėjo pagyrų Jokubaičiui

LRT.lt2020.03.08 21:50

Kauno „Žalgiris“ LKL iškovojo eilinę pergalę, išvykoje 91:82 nugalėję Utenos „Juventus“, o kauniečių strategas Šarūnas Jasikevičius gyrė puikiai sužaidusį Roką Jokubaitį, o pradėjo nuo sveikinimo šventės proga.

„Sveikiname visas pasaulio moteris su šia nuostabia diena. Esame dėkingi, kad jos yra, mus prižiūri, rūpinasi“, – sakė Š. Jasikevičius.

Kiek vėliau strategas išskyrė sėkmingai sužaidusį Roką Jokubaitį.

Šis surinko 19 taškų, atliko net 8 rezultatyvius perdavimus ir iš viso dvikovą baigė su 24 naudingumo balais, taip sėkmingai pakeisdamas poilsio gavusį Thomasą Walkupą.

„Jokubaitis šiandien turėjo visas komandos vadžias savo rankose, sustatydavo žaidėjus. Aišku, per 32 minutes nepriimsi visų gerų sprendimų, bet manau, kad jis buvo fantastiškas“, – pasakojo Šaras.

Vertindamas rungtynes bendrai, treneris teigė likęs patenkintas vaizdu, išvystu aikštelėje.

„Esu patenkintas pergale, žaisti Utenoje visada sunku. Patenkintas kai kuriais pasirodymais, bet aišku, visi visada nesužais. Visumoje kontroliavome rungtynes nuo antrojo kėlinio vidurio, o tai padaryti Utenoje nėra lengva.

Kiekviena komanda gali tave aplošti, jei esi nepasiruošęs, truputį pavargęs. Mes, aišku, šiandien kažkiek buvome pavargę ir galvos ne visą laiką suveikė. Bet visumoje kokias 25 minutes žaidėme solidžiai ir aiškiai matėsi, kad dominavome. Po to, kaip visada, kažkiek pameti galvą, koncentraciją, ir viskas būną sunkiau“, – aiškino Š. Jasikevičius.

Tiesa, taip pat treneris nepagailėjo ir kartesnių žodžių Martinui Gebenui, sužaidusių ne patį sėkmingiausią susitikimą.

„Konkrečias situacijas bandome atidirbti galvojant apie žaidėjų ateitį. Nežinau, problema yra ne tai, kad žmogus padaro klaidų, o tai, kad padaro daug tokių pačių klaidų, tai man nepatinka.

Neišėjo iš priekio, nepadarė baudos kažkuriuo momentu. Žmonės nesupranta, kad krepšinyje baudos padarymas teisingu momentu gali nuimti virš 10 taškų kiekvienose rungtynėse ir tai yra labai svarbu. Žinome, kad tie 10 taškų galbūt lems rungtynes. Šiaip mes Martinu esame labai patenkinti, bet šiandien jam vakaras nepavyko“, – pasakojo treneris.