Naujienų srautas

Sportas2020.03.08 15:27

Italijos sporto ministras ragina stabdyti šalies futbolo pirmenybes

LRT.lt 2020.03.08 15:27

Sekmadienį Italijos futbolą sukaustė nežinomybė. „Parma“ ir SPAL jau ruošėsi išėjimui į aikštę, kol rungtynių arbitrai gavo pranešimą apie tai, kad čempionatas gali būti sustabdytas.

Tuo metu, kai komandos jau buvo rūbinėje ir laukė galutinio sprendimo, savo kalbą dėstė Italijos sporto ministras Vincenzo Spadafora. Nepaisant to, kad ministras paragino šalies futbolo federaciją (FIGC) ir „Serie A“ atstovus stabdyti pirmenybes, „Parma“ ir SPAL komandos maždaug po valandos išėjo į aikštę ir pradėjo kovą.

Šių komandų pavyzdžiu šį vakarą paseks likusios aštuonios komandos, kurios žais prieš savaitę atidėtas 26-ojo turo rungtynės.

„Aš prisidedu prie Damiano Tommasi (Italijos futbolo žaidėjų asociacijos prezidento – LRT.lt) raginimo sustabdyti futbolo pirmenybes“, – „Sky Sport“ citavo V. Spadaforos žodžius. – Mes prašome paprastų žmonių supratimo, jog būtų užkirstas kelias dar didesniam viruso plitimui, tačiau tuo pačiu rizikuojame žaidėjų, teisėjų ir trenerių sveikata, taip pat ir fanų, kurie vis tiek susiburs į grupes stebėti rungtynių.“

Į šias rekomendacijas neįsiklausė nei „Serie A“, nei šalies futbolo federacija, tačiau šioje istorijoje dar nėra padėtas galutinis taškas – FIGC antradienį surengs specialų susitikimą su Italijos futbolo lygos atstovais, kuriame galimai ir nuspręs, ar pirmenybės bus stabdomos.

Priminsime, kad „Serie A“ klubai šiuo metu rungtyniauja tuščiuose stadionuose – toks draudimas yra pritaikytas bent iki balandžio 3 dienos.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi