Naujienų srautas

Sportas2020.03.08 10:02

Italijos futbolo federacijos prezidentas pažėrė kritikos „Serie A“ klubų vadovams

LRT.lt 2020.03.08 10:02

Italijoje sergamumas koronavirusu didėja, o tai kelia vis didesnę riziką ne tik žmonių sveikatai, bet ir įvairių sporto renginių ateičiai.

Jau nuspręsta, kad Italijos „Serie A“ futbolo pirmenybės iki balandžio 3 dienos bus žaidžiamos be sirgalių, tačiau šalies futbolo federacija pripažįsta, kad gali tekti imtis dar kardinalesnių priemonių.

„Jeigu nors vienas „Serie A“ žaidėjas turės teigiamą koronaviruso testą, tuomet negalėsime atmesti galimybės, jog sezonas bus sustabdytas“, – „Rai Sport“ citavo federacijos prezidento Gabriele Gravinos žodžius.

„Turime būti realistai. Susiklosčius tokioms aplinkybėms, mes turėtume imtis visų būtinų procedūrų, kurios garantuotų mūsų sportininkų sveikatą, o jau tada galvotume apie pirmenybių ateitį.

Šiuo metu negalime atmesti nė vieno scenarijaus, tačiau taip pat neturėtume išsigalvoti situacijų, kurioms šiuo metu nėra numatytas joks scenarijus.

Žaisti už uždarų durų tikrai nėra geriausia išeitis. Labiausiai gaila dėl kai kurių klubų vadovų elgesio, nes jie, siekdami savo intereso, siunčią blogą žinią ir kenkia visam Italijos futbolui.

Kiekvienas, nusprendęs prižiūrėti tik savo mažą žolės lopinėlį, prisideda prie lėtos mūsų sporto sistemos mirties“, – gana aštriai pasisakė Italijos futbolo federacijos prezidentas.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi