Naujienų srautas

Sportas2020.03.08 09:10

Didėjant koronaviruso grėsmei, NBA skatina komandas imtis atsargumo priemonių

LRT.lt 2020.03.08 09:10

Nacionalinė krepšinio asociacija (NBA) rimtai susirūpino krepšinio bendruomenės sveikata. Lyga, norėdama, kad koronavirusas neišplistų po arenas, skatina klubus imtis specialų atsargumo priemonių. 

Kaip skelbia ESPN žurnalistas Adrianas Wojnarowski, NBA kreipėsi į klubus, kad šie iki antradienio pateiktų planus apie tai, kokių priemonių imtųsi, jog užkirstų kelią koronaviruso protrūkiui.

Pirmadienį vakare NBA surengs bendrą susitikimą su komandų gydytojais ir treneriais. NBA ragina klubus su koronaviruso tyrimo specialistais apžiūrėti bendras NBA arenų ir treniruočių patalpas bei įvertinti aplinkinių žmonių sveikatą.

Jau anksčiau NBA įspėjo klubus, jog tiek žaidėjai, tiek kiti komandos nariai naudotų specialias rankų dezinfekavimo priemones.

Be to, NBA dar neatsisako galimybės žaisti tuščiose arenose. Tiesa, tokiai idėjai nepritaria bene ryškiausia lygos žvaigždė LeBronas Jamesas.

„Tai neįmanoma. Aš nežaisiu. Jeigu tribūnose nebus sirgalių, dėl ko man žaisti? Dabar žaidžiu dėl komandos draugų ir fanų. Aš atvykstu į areną ir joje nėra gerbėjų? Aš tikrai nežaisiu. Taigi, NBA gali daryti, ką nori“, – po penktadienio nakties rungtynių sakė Los Andželo „Lakers“ žvaigždė.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi