2020.03.08 07:59

Hardeno pastangos nuėjo veltui – „Rockets“ krito trečiąkart iš eilės, „Jazz“ pratęsė pergalių seriją

LRT.lt2020.03.08 07:59

Šeštadienio naktį Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) buvo sužaistos šešerios rungtynės. Trečią pralaimėjimą iš eilės patyrė Hjustono „Rockets“ (39-23), kuri išvykoje 99:108 (17:30, 26:27, 33:25, 23:26) pripažino Šarlotės „Hornets“ (22-41) pranašumą.

Hjustono komandos neišgelbėjo net ir trigubą dublį užfiksavęs Jamesas Hardenas. Jis per aikštėje praleistas 45 minutes pelnė 30 taškų, atkovojo 10 kamuolių ir išdalijo 14 rezultatyvių perdavimų.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidė Terry Rozieris, surinkęs 24 taškus ir atlikęs 6 rezultatyvius perdavimus.

Pergalingą žygį pratęsė Jutos „Jazz“ (41-22) komanda, kuri išvykoje 111:105 (28:17, 27:22, 24:34, 32:32) palaužė Detroito „Pistons“ (20-44) krepšininkus.

Į penktąją iš eilės pergalę „Jazz“ vedė kroatas Bojanas Bogdanovičius, kuris per 34 minutes į savo sąskaitą įsirašė 32 taškus ir 5 atkovotus kamuolius.

Detroito ekipoje dvigubu dubliu išsiskyrė Christianas Woodas – 30 taškų ir 11 atkovotų kamuolių.