2020.03.07 21:54

Europos šalių pirmenybės: „Barcelona“ turėjo paplušėti namuose, „Tottenham“ vėl barstė taškus

LRT.lt2020.03.07 21:54

Šeštadienį pajėgiausiose Europos šalių futbolo lygose netrūko veiksmo. Svarbią pergalę po nesėkmės Madrido „Real“ klubui iškovojo dėl titulo Ispanijos „La Liga“ pirmenybėse kovojanti „Barcelona“.

Katalonijos klubas savo žiūrovų akivaizdoje minimaliu skirtumu 1:0 palaužė San Sebastiano „Real Sociedad“. Vienintelis ir pergalingas įvartis krito 81-ąją minutę, kai nuo 11 metrų žymos pasižymėjo Lionelis Messi.

„Barcelona“ bent laikinam grįžo į lyderio poziciją. Ją sekmadienį susigrąžinti galės „Real“ klubas, išvykoje žaisiantis prieš „Real Betis“.

Anglijos „Premier“ lygos 29-ajame ture vėl be pergalės liko Jose Mourinho treniruojamas Londono „Tottenham“ klubas. „Spurs“ futbolininkai išvykoje sužaidė lygiosiomis 1:1 su „Burnley“.

„Tottenham“ Anglijos pirmenybėse nelaimi jau trečiąkart iš eilės ir krenta į aštuntąją poziciją.

Sveiką kailį Londono derbyje išnešė „Arsenal“ futbolininkai. 78-ąją minutę Alexandre‘o Lacazette‘o įvartis nulėmė pergalę 1:0 prieš „West Ham United“. „Kanonieriai“ rikiuojasi devintoje vietoje.

Vokietijos „Budesliga“ pirmenybėse į antrąją poziciją šoktelėjo Dortmundo „Borussia“ ekipa, pasinaudojusi „RB Leipzig“ lygiosiomis.

Thorgano Hazardo ir Achrafo Hakimi įvarčiai lėmė „geltonai juodų“ pergalę 2:1 prieš Mionchengladbacho „Borussia“, kuri po nesėkmės nukrito į penktąją poziciją.