2020.03.07 07:19

Valančiūnas rungtyniavo naudingai, tačiau „Grizzlies“ nepasipriešino „Mavericks“ ekipai

LRT.lt 2020.03.07 07:19

Nesėkmę po trijų pergalių iš eilės Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) patyrė Memfio „Grizzlies“ (31-32) su Jonu Valančiūnu. „Grizliai“ išvykoje 96:121 (28:33, 21:28, 16:34, 31:26) nepasipriešino Dalaso „Mavericks“ (39:25) ekipai.

J. Valančiūnas žaidė 28 minutes, per kurias į „Mavericks“ krepšį įmetė 14 taškų (7/8 dvit.) ir atkovojo 11 kamuolių.

„Mavericks“ komandą į pergalę vedė europietiškas duetas – Kristaps Porzingis su Luka Dončičiumi. Latvis svečius iš Memfio nubaudė 26 taškais, slovėnas pridėjo 21.

„Grizzlies“ gretose rezultatyviausiu žaidėju tapo Jarenas Jacksonas, į savo sąskaitą įsirašęs 16 taškų.

Po dviejų kėlinių „Grizzlies“ turėjo 12 taškų atsilikimą. Triuškinanti žyma buvo pasiekta iškart po pertraukos, kai „Mavericks“ trečiajame kėlinyje spurtavo 34:16.

Memfio komanda Vakarų konferencijoje lieka 8-oje vietoje. „Mavs“ yra viena pozicija aukščiau.

„Mavericks“: Kristaps Porzingis 26 (5/10 dvit., 4/9 trit., 11 atk. kam., 4 blk.), Luka Dončičius 21 (5/12 dvit., 2/8 trit.), Sethas Curry 15 (6/6 dvit.), Courtney Lee 14 (3/4 trit.), Delonas Wrightas 11 (8 atk. kam.), Justinas Jacksonas 10.

„Grizzlies“: Joshas Jacksonas 16 (5/7 dvit., 2/8 trit.), Dillonas Brooksas 15 (3/7 dvit., 2/6 trit.), Jonas Valančiūnas 14 (7/8 dvit., 11 atk. kam.), Ja Morantas 11 (8 rez. perd., 6 kld.).