Naujienų srautas

Sportas2020.03.06 14:56

Paragvajuje su suklastotu pasu sulaikytas Ronaldinho gali atsipirkti auka labdarai

LRT.lt 2020.03.06 14:56

Buvęs vienas geriausių futbolininkų pasaulyje Ronaldinho bei jo brolis Roberto gali išvengti bausmės už suklastotų asmens tapatybės dokumentų naudojimą bandant patekti į Paragvajų, skelbia BBC. 

Ketvirtadienį abu broliai buvo apklausti teisėsaugos. Su byla dirbančio pareigūno Federico Delfino teigimu, abu broliai supranta prasižengę, tačiau tai padarę „nesąmoningai“.

Tiek Ronaldinho, tiek Roberto sutiko, kad jiems būtų skirta alternatyvi bausmė.

„Ieškome kitų būdų, kaip galėtume išspręsti šią situaciją, kad ji nesibaigtų oficialiais kaltinimais, bei pripažintų, kad šie du asmenys buvo sulaikyti netyčia“, – Paragvajaus mieste Asunsjone kalbėjo F. Delfino.

Trečiasis vyriškis, keliavęs su Ronaldinho ir Roberto, 45-erių metų Wildonesas Sousa Lira buvo sulaikytas.

Brolių likimas paaiškės po sprendimo, kurį priims teisėjas. Dar nėra visiškai aišku, ar į F. Delfino rekomendacijas bus atsižvelgta. Gali būti, kad Ronaldinho ir Roberto teks paaukoti tam tikrą pinigų sumą labdaros organizacijoms.

Paragvajaus vidaus reikalų ministerija praneša, kad 39 metų buvęs futbolininkas su broliu sulaikytas „Resort Yacht & Golf Club Paraguayo“ viešbutyje, kur abiem yra apribota laisvė.

Pasak „La Nacion“ informacijos, brazilai turėjo Paragvajaus piliečių pasus, kurie yra suklastoti.

Šalies policija praneša, kad abu broliai į Paragvajų pakviesti kazino savininko Nelsono Belotti, o šalyje turėjo dalyvauti keliuose renginiuose, susitikimuose su sirgaliais ir panašiai.

Bėda ta, kad nuo 2018 metų Ronaldinho su broliu Roberto nėra leidžiama išvykti iš Brazilijos, mat valstybė yra konfiskavusi jų pasus.

2015 m. buvo išsiaiškinta, kad jie nelegaliai Guaiba ežere pastatė žvejybos spąstus. Tai saugoma teritorija, o broliai neturėjo joje leidimo žvejoti. Už šiuos pažeidimus teismas Ronaldinho skyrė 8,5 mln. JAV dolerių baudą 2018 m. lapkritį.

Kadangi bauda nebuvo sumokėta, aukščiausiasis šalies teismas nusprendė apriboti Ronaldinho galimybė išvykti iš šalies.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi