2020.03.06 08:43

Po 4 mėnesių pertraukos sugrįžęs Curry traukė „Warriors“ į priekį, bet pergalę šventė „Raptors“

LRT.lt2020.03.06 08:43

San Francisko „Warriors“ (14-49) klubo lyderis ir dukart NBA čempionas Stephenas Curry grįžo į rikiuotę po keturių mėnesių pertraukos, tačiau gynėjo atstovaujama ekipa 113:121 (27:32, 28:30, 33:27, 25:32) nusileido Toronto „Raptors“ (44-18) klubui.

S. Curry su krepšiniu ilgesniam laikui teko atsisveikinti po spalio 30 d. patirto rankos lūžio, kai ant „Warriors“ lyderio užgriuvo Finikso „Suns“ komandos aukštaūgis Aaronas Baynesas.

Sugrįžimo rungtynėse dukart naudingiausias NBA sezono žaidėjas pelnė 23 taškus (3/4 dvitaškių, 3/12 tritaškių, 8/8 baudų), atkovojo 7 kamuolius ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

S. Curry pastangomis susitikimo pabaigoje buvo atkurta didesnė intriga. Likus žaisti tris minutes iki dvikovos pabaigos „Raptors“ pirmavo 9 taškų skirtumu – 113:104.

Andrew Wigginsas pelnė 5 taškus, S. Curry pridėjo dar 4 ir „Warriors“ atsiliko tik dviem taškais – 113:115.

Visgi per likusią minutę susisitikime šeimininkai daugiau puolime nebepasižymėjo, o „Raptors“ įtvirtino savo pergalę.

Rungtynėse šeimininkams negalėjo padėti dar du svarbūs rotacijos žaidėjai. Dėl kelio skausmų jau ketvirtąją dvikovą iš eilės praleido Draymondas Greenas, o aukštaūgis Kevonas Looney buvo priverstas praleisti rungtynes dėl klubo skausmų.

Nugalėtojo gretose karjeros rungtynes sužaidė gynėjas Normanas Powellas, pelnęs 37 taškus.

San Francisko „Warriors“: Stephenas Curry ir Damionas Lee po 23 taškus, Andrew Wigginsas 21, Marquese Chrissas 17, Ericas Paschallas 16.

Toronto „Raptors“: Normanas Powellas 37 taškai, Kyle`as Lowry 26, Pascalis Siakamas 17, OG Annynoby 14, Serge`as Ibaka 13.