Naujienų srautas

Sportas2020.03.05 18:04

Dviratininkas Ignatas Konovalovas įstrigo Jungtiniuose Arabų Emyratuose

LRT.lt 2020.03.05 18:04

Jungtiniuose Arabų Emyratuose vykusios daugiadienės dviračių lenktynės „UAE Tour“ (UCI „World Tour“ kategorija) vasario 27 dieną po penktojo etapo iš septynių buvo nutrauktos, kai įtarta, kad du vienos komandos personalo nariai italai yra užsikrėtę koronavirusu. Daugumai lenktynėse dalyvavusių komandų po tyrimų buvo leista išvykti, o dalis dviratininkų buvo priversti likti viešbučiuose ir gyventi karantino sąlygomis. Tarp negalinčių išvykti iš viešbučio yra ir Prancūzijos komanda „Groupama – FDJ“ su Ignatu Konovalovu, skelbiama žinutėje spaudai.

„Atsotogauju. Atsidurti karantine penkių žvaigždučių viešbutyje nėra pats blogiausias variantas. Bent jau turime viską, ko labiausiai reikia, – sakė I. Konovalovas. – Tik dviračių ilgokai laukėme – atgavome tik vakar, praėjus šešioms dienoms po varžybų nutraukimo. O stakles treniruotėms jau turėjome prieš tris dienas. Tai dabar miname ant staklių kambariuose. Nieko tokio, esame uždaryti ir tiek. Žinoma, labiausiai norėtųsi nesusirgti“.

Pranešama, kad „Groupama – FDJ“, „Cofidis“ ir „Gazprom – Rusvelo“ komandos liks karantine Jungtiniuose Arabų Emyratuose iki kovo 14 dienos. „Neišvykome su dauguma kitų varžybų dalyvių, nes buvo paskelbta apie neva teigiamus tyrimų rezultatus „Gazprom – Rusvelo“ komandoje. Su jais viename aukšte gyvenome ir mes, todėl mums nebuvo leista išvykti. Iš viso viešbutyje esame 18 dviratininkų, o su personalu – apie 50 žmonių, susijusių su lenktynėmis. Panašu, kad liksime mažiausiai iki kovo 14-osios. Mėginius iš mūsų komandos narių ėmė jau du kartus ir visi tyrimų rezultatai buvo neigiami. Galėjo po tyrimų išleisti namo, bet yra nuspręsta kitaip“, – pasakojo daugkartinis Lietuvos čempionas.

„UAE Tour“ lenktynėse dalyvavo ir Prancūzijos komanda „Ag2r la Mondiale“, kurios sporto direktoriaus pareigas eina Lietuvos vyrų dviračių plento rinktinės vyriausiasis treneris Artūras Kasputis. Tačiau jiems po pirmojo tyrimo buvo leista išvykti. „Nežinau, kodėl kai kurias komandas paliko izoliuotas viešbutyje. Juk ir po lenktynių atšaukimo visi buvome susitikę valgykloje“, – sakė A. Kasputis. Jis su komanda šeštadienį planavo dalyvauti lenktynėse „Strade Bianche“ Italijoje, tačiau ketvirtadienį jos dėl koronaviruso buvo atšauktos.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi