Naujienų srautas

Sportas2020.03.05 08:33

Brazilų žvaigždė Ronaldinho sulaikytas Paragvajuje, nes pateikė suklastotą pasą

LRT.lt 2020.03.05 08:33

Buvusi Brazilijos superžvaigždė Ronaldinho kartu su savo broliu Roberto sulaikytas Paragvajuje po to, kai į šalį pateko su suklastotais dokumentais, nurodančiais, kad jie abu yra Paragvajaus piliečiai, praneša goal.com.

Paragvajaus vidaus reikalų ministerija praneša, kad 39 metų buvęs futbolininkas su broliu sulaikytas „Resort Yacht & Golf Club Paraguayo“ viešbutyje, kur abiem yra apribota laisvė.

Pasak „La Nacion“ informacijos, brazilai turėjo Paragvajaus piliečių pasus, kurie yra suklastoti.

Šalies policija praneša, kad abu broliai į Paragvajų pakviesti kazino savininko Nelsono Belotti, o šalyje turėjo dalyvauti keliuose renginiuose, susitikimuose su sirgaliais ir panašiai.

Bėda ta, kad nuo 2018 metų Ronaldinho su broliu Roberto nėra leidžiama išvykti iš Brazilijos, mat valstybė yra konfiskavusi jų pasus.

2015 m. buvo išsiaiškinta, kad jie nelegaliai Guaiba ežere pastatė žvejybos spąstus. Tai saugoma teritorija, o broliai neturėjo joje leidimo žvejoti. Už šiuos pažeidimus teismas Ronaldinho skyrė 8,5 mln. JAV dolerių baudą 2018 m. lapkritį.

Kadangi bauda nebuvo sumokėta, aukščiausiasis šalies teismas nusprendė apriboti Ronaldinho galimybė išvykti iš šalies.

Įdomu, kad nepaisant šio apribojimo, praėjusių metų rugsėjį Ronaldinho buvo paskirtas vienu iš Brazilijos turizmo ambasadorių. Kaip įmanoma užsiimti tokia veikla neturint paso ir negalint palikti Brazilijos, nėra aišku.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi