2020.03.05 07:03

„Grizzlies“ su Valančiūnu siaučia: įspūdinga pergalė, atsarginių šokis ir laikoma atkrintamųjų pozicija

LRT.lt2020.03.05 07:03

Memfio „Grizzlies“ (31-31) krepšininkai tęsia neįtikėtiną atkarpą NBA reguliariajame sezone, siekdami išlaikyti savo poziciją ir patekti į atkrintamąsias. Svečių aikštėje Jonas Valančiūnas su kompanija net 118:79 (22:23, 30:22, 30:20, 36:14) nušlavė Bruklino „Nets“ (27-34).

Taškus pelnė net 12 krepšininkų „Grizzlies“ ekipoje, o starto penkete rungtyniaujantis Jonas Valančiūnas per 26 minutes pasižymėjo 9 taškais (4/9 dvit., 1/1 baud.), net 16 atkovotų kamuolių, 2 rezultatyviais perdavimais, bloku ir dviem klaidomis.

Įdomu, kad „Grizzlies“ krepšininkai būtent 39 taškų skirtumu laimėjo antrąjį mačą iš eilės – prieš tai ekipa 127:88 buvo nupūtusi Atlantos „Hawks“.

Memfio ekipa laimėjo trečiąjį mačą paeiliui ir toliau tvirtai jaučiasi aštuntoje Vakarų konferencijos vietoje. Ši serija prasidėjo 17 taškų skirtumus įveikus Los Andželo „Lakers“, tad dabar tris pastarąsias rungtynes J. Valančiūnas su kompanija laimėjo bendru 95 taškų skirtumu.

Po pertraukos šiame mače „Grizzlies“ pradėjo trečiąjį ketvirtį spurtu 12:2 ir atgal nebesižvalgė. Vienu metu „Grizzlies“ pranašumas siekė net 41 tašką, o komandos atsarginiai krepšininkai šalia aikštės demonstravo šokių judesius.

Memfio ekipa pataikė net 20 tritaškių metimų (iš 44), kovą dėl kamuolių laimėjo 59:42 ir visišskai sustabdė „Nets“ puolimą (33 proc. taiklumas iš žaidimo).

„Griezzlies“: J. Jacksonas (4/9 trit.) 19, T. Jonesas (5/6 trit.) 18, J. Morantas 15, D. Brooksas ir K. Andersonas po 12.

„Nets“: T. Prince`as 15, C. LaVertas ir C. Chiozza po 14, J. Harrisas 13.