2020.03.05 06:34

Sabonis su kompanija nesustabdė NBA žvėries – „Pacers“ krito prieš lygos lyderius

LRT.lt2020.03.05 06:34

Indianos „Pacers“ (37-25) krepšininkai antrą kartą šį sezoną svečiavosi pas kol kas geriausią NBA reguliaraus sezono komandą, Milvokio „Bucks“ (53-9) ir antrą kartą varžovų teritorijoje skaudžiai pralaimėjo – 100:119 (23:36, 33:22, 23:31, 21:30). Domantas Sabonis priartėjo prie komandos visų laikų rekordo.

Lygos MVP titulą ginantis graikas Giannis Antetokounmpo pelnė 29 taškus vos per 28 minutes, taip padėdamas trečią kartą sezone „Bucks“ ekipai įveikti „Pacers“.

Milvokio ekipa vos prieš porą dienų kone skaudžiausiai šį sezoną žaidimo prasme pralaimėjo Majamyje (89:105), tad iškart susiėmė ir iškovojo pergalę namie. Šį sezoną tik 9 nesėkmes turintys „Bucks“ dar nė karto nepralaimėjo dviejų mačų iš eilės.

„Mes ne tiesiog pralaimėjome Majamyje, o žaidėme labai blogai. Manau, kad visi komandoje norėjo sugrįžti ir tiesiog žaisti, iškovoti pergalę“, – kalbėjo Giannis.

„Pacers“ gretose antrą mačą iš eilės nežaidė po traumos vis dar aprūdijęs Victoras Oladipo, mačo metu nedidelę traumą patyrė ir Malcolmas Brogdonas.

Domantas Sabonis šiose rungtynėse ir vėl vedė komandą į priekį, per 37 minutes surinkęs 15 taškų, atkovojęs 10 kamuolių ir atlikęs 7 rezultatyvius perdavimus.

Tai buvo jau 48-asis lietuvio dvigubas dublis šį sezoną – jis turi vienu mažiau, negu „Pacers“ klubo rekordininkas Troy`us Murphy`s, kuris 2008–2009 m. sezone surinko 49 dublius.

Iki šio mačo „Pacers“ buvo pasiekusi keturias pergales paeiliui, tačiau „Bucks“ neprilygo. Sužaidus vos 10 minučių „Bucks“ pirmavo jau 33:11, tačiau antrajame ketvirtyje nepataikė nė vieno tritaškio ir prieš pertrauką jų persvara sumenko iki taško (58:56).

Prasidėjus trečiajam ketvirčiui Milvokio ekipa gana greitai pabėgo ir išlaikė dviženklę persvarą, kuri vienu metu siekė net 28 taškus, iki pat mačo pabaigos.

„Bucks“: G. Antetokounmpo (2/8 trit., 12 atk. kam.) 29, K. Middletonas 20, D. DiVincenzo 19, E. Bledsoe 16, W. Matthewsas 15.

„Pacers“: T.J. Warrenas 18, D. McDermottas 16, D. Sabonis (10 atk. kam.) 15, T.J. Connellas 14.