2020.03.04 20:53

„Lietkabelis“ nesėkmingai pradėjo pasirodymą Čempionų lygos aštuntfinalyje

LRT.lt2020.03.04 20:53

Panevėžio „Lietkabelio“ komanda trečiadienį vakare pradėjo FIBA čempionų lygos aštuntfinalio seriją, kurioje kaunasi su Saragosos „Casademont“ klubu. Du kėlinius varžovams į nugarą kvėpavę Nenado Čanako auklėtiniai po pertraukos įkrito į duobę ir patyrė nesėkmę – 67:76 (20:21, 19:24, 10:20, 18:11).

Antrasis komandų susirėmimas Panevėžyje įvyks kovo 10 dieną.

Pirmąjį kėlinį galingai pradėjo „Lietkabelio“ legionierius iš Kroatijos – Željko Šakičius, šiek tiek daugiau nei per 9 minutes surinkęs 10 taškų. Gynyboje nespindėjusi Panevėžio ekipa po pirmojo kėlinio turėjo vieno taško atsilikimą – 20:21.

Antrajame ketvirtyje tęsėsi taškų lenktynės, kurias laimėjo šeimininkai. „Lietkabeliui“ jau nepavyko surasti vieno išreikšto lyderio – tiek Tomas Dimša, tiek Paulius Valinskas ėmėsi iniciatyvos, tačiau jų prasiveržimai dažniausiai baigdavosi nesėkmingais metimais. Į rūbinę Saragosos ekipa nužygiavo turėdama 6 taškų persvarą (45:39).

Po pertraukos „Lietkabelio“ žaidimas gynyboje nepagerėjo – aikštės šeimininkai spurtavo 7:0 ir įgijo dviženklę persvarą. Žaidimas negerėjo ir vėlesnėje kėlinio atkarpoje – panevėžiečiai strigo puolime ir prisidarė daug nereikalingu pražangų. Į ketvirtąjį kėlinį varžovai patraukė turėdami solidžią 16 taškų persvarą (65:49).

Ketvirtajame kėlinyje komandoms liko tik išspręsti formalumus. „Lietkabeliui“ noro ir jėgų daug nebuvo, todėl šeimininkai šventė įtikinamą pergalę – 67:76.

Panevėžiečių komandoje rezultatyviausiai sužaidė Ž. Šakičius – 18 taškų. Dar 16 pridėjo T. Dimša.

Nugalėtojų gretose po 14 įmetė Dylanas Ennisas ir D. J. Seeley.

„Casademont“: Dylanas Ennisas ir D.J.Seeley po 14, Nemanja Radovičius 13, Jonathanas Barreiro ir Nicolasas Brussino po 8.

„Lietkabelis“: Željko Šakičius 18 (3/6 tritaškiai), Tomas Dimša 16 (4/11 tritaškiai), Gabrielius Maldūnas 8, Vytenis Lipkevičius 6.