Naujienų srautas

Sportas2020.03.04 17:38

Aistras ASVEL klube pakurstęs Jacksonas sulaukė Parkerio atkirčio

LRT.lt 2020.03.04 17:38

Vilerbano ASVEL klubo vadovas Tony Parkeris sureagavo į Edwino Jacksono išsakytą kritiką žiniasklaidoje, kai šis išreiškė pasipiktinimą savo vaidmeniu komandoje.

30-metis krepšininkas šiuo metu jau rungtyniauja Madrido „Movistar Estudiantes“ ekipoje. Į Ispaniją jis buvo išsiųstas nuomos sutartimi.

Imtis tokių priemonių ASVEL klubą išprovokavo pats krepšininkas, viename iš interviu pareiškęs, kad „negrįžo čia tam, jog žaisčiau po penkias minutes per rungtynes“.

Viešai apie klube įvykusį incidentą galiausiai pasisakė ir pats T. Parkeris: „Likau nusivylęs tuo, ką išgirdau. Galvojau, kad jis yra protingesnis. Kai esi tokio amžiaus, negali pasakoti apie tai, kas vyksta rūbinėje. Turi teisę kažkuo nusivilti, bet vis tiek yra dalykai, apie kuriuos vertėtų nekalbėti.

Po tokio pasisakymo neliko nieko kito, kaip užstoti trenerį, nes joks žaidėjas nėra svarbesnis už patį klubą. Tai visuomet bus svarbiausia, taip pat ir treneris. Žinoma, kartais yra sunku, kai iš tavęs yra reikalaujama disciplinos. Tačiau jeigu negali rungtyniauti prie tokio trenerio, vadinasi, tau reikia keisti klubą.“

Praėjusią vasarą po penkerių metų pertraukos į ASVEL grįžęs E. Jacksonas šį sezoną Eurolygoje vidutiniškai rungtyniavo po 20 minučių ir rinko po 5,8 taško.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi