Naujienų srautas

Sportas2020.03.04 15:21

Žalgiriečių rungtynėse apsilankęs Nausėda atsakė, kuriuos krepšininkus imtų į savo komandą

LRT.lt 2020.03.04 15:21

„Žalgiris TV“ komanda po pergalingai pasibaigusių rungtynių su Maskvos srities „Chimki“ pristato naują #TimeOutŽalgiris laidos epizodą su Dalia Belickaite priešakyje.

Kaip rašo zalgiris.lt, šį kartą praktiškai pilnutėlėje „Žalgirio“ arenoje buvo galima išvysti net ir Lietuvos Respublikos prezidentą Gitaną Nausėdą su žmona. „Žalgirį“ ne kartą palaikiusią Dalią Grybauskaitę šalies vadovo poste pakeitęs G.Nausėda pripažino, kad šiame sezone į Kauno areną patekti vis kas nors sutrukdydavo, tad atsiradus progai, neišgąsdino ir aplink siaučiantys virusai.

„Šiais metais nesiseka. Jei „Žalgirio“ rungtynės namuose, tai žiūrėk – koks nors Europos vadovų tarybos posėdis. Visi dalykai neleidžia susikaupti ties „Žalgirio“ rungtynėmis. Šiandien pavyko, tad nepaisant visų virusų, džiaugiuosi, kad esu čia. „Žalgirio“ fanas aš esu nuo tų laikų, kai jūs dar nebuvote gimusi“, – laidos vedėjai D. Belickaitei teigė šalies prezidentas.

Kartu su savo prezidentūros komanda laiką aktyviai vis leidžiantis ir krepšinį žaidžiantis šalies vadovas atskleidė, kuriuos žalgiriečius pasiimtų ir į savo komandą.

„Jei pagal šiandien, Lukas Lekavičius eitų pirmuoju numeriu, Zachą LeDay statytume į „centro“ poziciją. Šiaip man patinka visi, tikrai yra ką pasirinkti“, – svarstė 55-erių valstybės galva.

Antrose „Žalgirio“ namų Eurolygos rungtynėse iš eilės areną užvedinėjo naujas balsas. Vietoje ilgamečio rungtynių pranešėjo Andriaus Žiurausko sirgaliai galėjo girdėti aktoriaus ir dainininko Vido Bareikio balsą.

„Man žiauriai patinka. Tegul A.Žiurauskas kas mėnesį tuokiasi, važiuoja į atostogas ir aš visada būsiu pasiruošęs. Man labai malonu pristatyti Artūrą Milaknį, nes labai tinka jo pravardė – Artūras „Milas“ Milaknis“, – emocingai pasakojo V.Bareikis, vėliau sudalyvavęs ir laidos vedėjos paruoštame žaidime.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi