Sportas

2020.03.03 23:26

Finišo liniją Europos taurėje kirtęs Adomaitis atidavė pagarbą žaidėjams ir fanams

LRT.lt2020.03.03 23:26

Vilniaus „Rytas“ antradienį vakare atsisveikino su Europos taure – paskutinėse „Top 16“ etapo rungtynėse 83:75 pranoko Stambulo „Galatasaray“ krepšininkus.

Vilniečiai nieko nelemiančias rungtynes pasitiko nukraujavusia sudėtimi – komandai negalėjo padėti nei Martynas Echodas, nei Ąžuolas Tubelis.

Po susitikimo kalbėjęs „Ryto“ vyriausiasis komandos treneris Dainius Adomaitis pasidžiaugė komandos charakteriu ir pergalingu sezono uždarymu.

„Žinojome, kad turime būti susikoncentravę“, – krepšinis.net citavo strategą. – Koncentracija buvo gera, bet ne visas 40 minučių. Gerai, kad to pakako pergalei. Šios rungtynės buvo dėl pagarbos tiems žmonėms, kurie mus palaikė viso sezono metu ir ypač tiems, kurie atėjo šiandien.“

„Žaidėme prieš gerai treniruojamą komandą, kuri rodo gerą krepšinį ir rezultatai Turkijos čempionate tai parodo. Dar labiau džiugu, kad pavyko nugalėti žaidžiant didele rotacija“, – tęsė strategas.

Paklaustas apie tai, kaip jaučiasi dėl nepatekimo į ketvirtfinalį, D. Adomaitis atsakė: „Buvo kalbų, kad „Rytas“ net nepateks į kitą etapą. Tačiau patekome ir laimėjome ne vieną mačą. Didžiausia pagarba žaidėjams, kad jie tikėjo tuo keliu, kuriuo žengėme. Atidavėme maksimaliai jėgų ir ruošėmės kiekvienam mačui.“

Vilniečiai „Top 16“ etape iš viso iškovojo tris pergales ir tiek pat kartų suklydo.