Sportas

2020.03.03 22:39

Trijų minučių tritaškių šou surengęs Riversas: pasitikime savimi ir turime tęsti darbus

Rytis Kazlauskas, LRT.lt2020.03.03 22:39

2 minutės ir 51 sekundė. Tiek laiko prireikė žalgiriečiui KC Riversui įskraidinti keturis tritaškius į Maskvos srities „Chimki“ krepšį ketvirtajame ketvirtyje. 

Tolimos amerikiečio bombos padėjo Kauno „Žalgiriui“ atsilaikyti lemiamo kėlinio metu, kuriame rusų ekipa savo puolimu bandė perimti iniciatyvą susitikime.

Vėliau estafetės lazdelę puolime iš KC Riverso perėmė kiti žalgiriečiai, o daugiau nei 13 tūkst. sirgalių palaikomi šeimininkai iškovojo svarbią pergalę (97:86) bei sėkmingai pratęsė bilieto į aštuntuko medžioklę Eurolygoje.

Po susitikimo krepšininkas džiaugėsi komandos draugų perdavimai bei pataikytais tolimais metimais atsakingu momentu.

„Išnaudojau man sukurtas galimybes. Tiesiog naudojome tai, kas veikė dvikovos metu. Mums tai davė puikių vaisių“, – aiškino KC Riversas.

Sugebėjau pagauti gerą ritmą. Situaciją reikalavo taiklių metimų. Rungtynės buvo pasiekusios 5–6 taškų ribą. Ketvirtajam kėliniui mums reikėjo stumtelėjimo į priekį. Turėjome kiek atitrūkti nuo varžovų ir pasijausti patogiau. Man aplinkybės susidėliojo palankiai – pataikęs kelis tritaškius, pajaučiau ritmą.

Tiesa, kiek paskubėjau su keliais vėlesniais metimais. Kaip bebūtų, manau, kad tie tolimi metimai buvo puikus postūmis.“

– Ketvirtajame ketvirtyje, kuriame „Žalgiris“ surinko 32 taškus, sirgalius džiuginote metimais, o komandos draugais – dėjimais. Kaip buvo smagu žaisti tokioje įsiaudrinusioje atmosferoje?

– Visada smagu žaisti tokioje atmosferoje. Turime nuostabius sirgalius. Mes vertiname jų palaikymą. Jie išlaiko šią areną sudėtinga vieta visiems varžovams. Mums to reikia, reikia „šeštojo“ žaidėjo efekto. Jie mums padeda tai sunkiais momentais, kai reikia užsivedimo.

– Iškovojote pergalę ir būtinu taškų skirtumu. Koks jausmas toliau skinti tokias svarbias pergales Eurolygoje?

– Mums labai svarbu toliau stumtis į priekį. Žinome, ką turime daryti toliau, kad pasiektume tolesnes pergales. Pasitikime savimi ir turime tęsti darbus rungtynės po rungtynių.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt