Sportas

2020.03.02 20:28

Prasta buvusio „Liverpool“ puolėjo diena: neteko darbo ir susilaukė diskvalifikacijos

LRT.lt2020.03.02 20:28

Buvęs „Liverpool“ klubo puolėjas Danielis Sturridge`as susilaukė prastų naujienų – anglas pirmadienį atsisveikino su „Trabzonspor“ klubu Turkijoje o vėliau susilaukė ir diskvalifikacijos už lažybas.

Praėjusių metų vasarą D. Sturridge`as paliko „Liverpool“ klubą ir persikėlė rungtyniauti į Turkiją, kur su „Trabzonspor“ klubu sukirto dėl trijų metų sutarties.

Visgi, pirmadienį buvo išplatintas pranešimas, jog klubas su žaidėju bendru sutarimu kontraktą nutraukia ir šis tampa laisvuoju agentu.

Po kelių valandų paaiškėjo, jog taip nutiko ne be priežasties – buvo paskelbta apie tai, jog puolėjas susilaukė keturių mėnesių diskvalifikacijos už lažybų taisyklių pažeidimus.

Pirmoji bausmė jam buvo skirta ir 2019-ųjų vasarą, tada suspendavimo laikotarpis siekė šešias savaites, iš kurių keturios buvo skirtos lygtinai. Futbolininkas tokį nuosprendį skundė, o pirmadienį sužinojo, jog skundas nepatenkintas, negana to, žaidėjas turės susimokėti ir 150 tūkstančių svarų.

Situacija paprasta – futbolininkas, turėdamas vidinės ir slaptos informacijos, ja dalinosi su artimaisiais (daugiausiai savo broliu Leonu), jie bendraudavo su lažybininkais ir nuspręsdavo, už kokią vieno ar kito įvykio baigtį statyti būtų pelningiausia.

Įdomu tai, jog 28 susiję asmenys iš viso pastatė daugiau nei 13 tūkstančių svarų, tiesa, ženklaus pelno jiems uždirbti nepavyko.

Į bet kokią su futbolu susijusią veiklą D. Sturridge`as grįžti galės ne anksčiau nei birželio 17-ąją.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.