Sportas

2020.03.02 13:09

Eurolyga atsuko nugarą į Turkiją vykti negalinčiam Italijos klubui

LRT.lt2020.03.02 13:09

Dėl Italiją krečiančio koronaviruso Bolonijos „Virtus“ klubas atsidūrė visiškoje aklavietėje. Trečiadienį lemiamas Europos taurės „Top 16“ etapo rungtynes Turkijoje žaisti turinti „Virtus“ ekipa yra neįleidžiama į šią šalį.

Turkijos valdžia nusprendė neįsileisti iš Italijos ir kitų koronaviruso paliestų šalių atvykstančius žmones. Dėl tokio sprendimo Bolonijos klubas kol kas negali planuoti skrydžio į Stambulą.

„Virtus“ tikėjosi, kad pagalbos ranką išties Europos taurę organizuojanti Eurolyga, tačiau kaip atskleidė Italijos krepšinio federacijos prezidentas Gianni Petrucci, lyga nežada kištis į šią situaciją.

„Virtus“ negali vykti į Turkiją, o Eurolygos atstovai leido suprasti, kad tokia situacija jų nejaudina. Baraldi (generalinis „Virtus“ direktorius – LRT.lt) po pokalbio su Eurolyga man pasakė, jog nepasirodžius rungtynėse Turkijoje, komandai bus įskaitytas techninis pralaimėjimas“, – pareiškė G. Petrucci.

Bolonijos klubas trečiadienį turi stoti į kovą su Stambulo „Daruššafaka“. Abi komandos yra iškovojusios po 3 pergales ir varžosi dėl paskutinio bilieto į atkrintamąsias.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba, – jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.