Sportas

2015.09.24 14:39

Kauno „Žalgirio“ krepšininkai pasirinko marškinėlių numerius

BNS 2015.09.24 14:39

Artėjant naujojo sezono startui, Kauno „Žalgirio“ krepšininkai išsidalijo marškinėlių numerius.

Komandos senbuvių Pauliaus Jankūno ir Roberto Javtoko numeriai liko nepajudinami. Jie ir toliau žais sau įprastais 13 ir 15 skaičiais pažymėtais marškinėliais.

Pirmasis per komandos pristatymą į aikštelę išbėgs Siimas-Sanderis Vene, pasirinkęs 3-iąjį numerį. Nors to neprivalėjo padaryti, 5-ojo numerio jis atsisakė iš pagarbos legendiniam Modestui Paulauskui, kurio marškinėliai praėjusį sezoną buvo iškilmingai pakelti į „Žalgirio“ arenos palubes.

Šeštadienį į pirmąją savo treniruotę „Žalgiryje“ atėjęs gynėjas Renaldas Seibutis rūbinėje išvys savo spintelę, paženklintą 10-uoju numeriu. Praėjusį sezoną šiuo numeriu rungtyniavo Vytenis Lipkevičius, dabar nusprendęs pasirinkti skaičių 19.

„Galvojau pasikeisti numerį dar iki to laiko, kai „Žalgiris“ susitarė su R. Seibučiu. Gimiau 19-ą dieną, todėl ir pasirinkau šį skaičių. Vėliau juokaudamas paklausiau, ar Renaldas labai norėtų 10-o numerio, nes aš šiuo klausimu esu sukalbamas“, – šmaikštavo V. Lipkevičius.

„Saugokite 9-ąjį numerį“, – dar liepą oficialiai nepasirašęs sutarties su „Žalgiriu“ komandos vadovams pranešė Mantas Kalnietis. Šiuo numeriu pažymėtus marškinėlius praėjusį sezoną vilkėjo Darius Songaila, šiemet pradėjęs trenerio karjerą.

Sugrįžęs į komandą savo mėgstamą 7-ąjį numerį laisvą rado ir Martynas Pocius. Didesnių problemų nekilo ir visiems komandos naujokams legionieriams. Jų visų mėgstami numeriai buvo neužimti: Brockas Motumas bus 12-as, Ianas Vougioukas – 14-as, o Oliver Hanlanas – 21-as. Šiais numeriais legionieriai rungtyniavo didžiąją dalį savo karjerų.

Savo numerius išsaugojo ir Lukas Lekavičius (4), Kasparas Vecvagaras (20) bei Edgaras Ulanovas (92).