Sportas

2020.03.02 11:51

Žūtbūtinį mūšį Kaune pasitinkantis Švedas: visada garbė žaisti „Žalgirio“ arenoje

LRT.lt2020.03.02 11:51

Maskvos srities „Chimki“ atvyko į Kauną ruoštis itin svarbioms rungtynėms su Kauno „Žalgiriu“. Į Lietuvą dar anksčiau grįžo būrys Rusijos klube dirbančių lietuvių – Rimas Kurtinaitis ir jo trenerių štabas.

Prieš antradienį vakare laukiančią dvikovą Lietuvos žurnalistams pavyko pakalbinti ir pagrindinę „Chimki“ žvaigždę – Aleksejų Švedą, kuris eilinį kartą gyrė „Žalgirio“ sirgalius.

„Čia visada sunku žaisti, nes varžovus palaiko pilna arena. Tikiuosi, kad mes laimėsime. Esame pasiruošę mačui“, – krepsinis.net citavo rusą.

„Visada didelė garbė žaisti čia ir nesvarbu, ar tave mėgsta sirgaliai, ar ne. Tikrai smagu žaisti Kaune ir rytoj mūsų lauks sunkios rungtynės“, – tęsė pokalbį A. Švedas.

Kalbėdamas apie savo komandos formą, kuri laimėjo tris paskutinius mačus Eurolygoje, krepšininkas teigė: „Tiesiog pradėjome žaisti geriau. Sezono pradžioje buvo daug naujų žaidėjų, o dabar žaidimas yra komandiškesnis. Smagu, kad esame ant tokios bangos ir norime ją pratęsti.“

Paklaustas apie R. Kurtinaičio darbą, A. Švedas atsakė: „Esu su juo dirbęs ir anksčiau. Jis yra geras treneris, supranta krepšinį ir su juo mes žaidžiame geriau.“

„Žalgirį“ ir „Chimki“ Eurolygoje skiria vos viena pergalė. Šių komandų dvikova „Žalgirio“ arenoje vyks antradienį 20 val. vakare.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.