2020.03.01 14:06

Čempionus nugalėję „Šviesos“ rankininkai – naujieji LRF taurės savininkai

LRT.lt2020.03.01 14:06

Alytuje pasibaigęs LRF taurės finalo ketverto turnyras baigėsi dar vienu čempionų nukarūnavimu – po to, kai merginų grupėje titulą prarado Vilniaus „Eglė“, tokia pat lemtis pasiekė ir vyrų taurę gynusią Klaipėdos „Dragūno“ komandą.

Klaipėdiečiai finalo rungtynėse 29:31 turėjo pripažinti taurę laimėjusių Vilniaus VHC „Šviesa“ rankininkų pranašumą.

Rungtynės visą laiką klostėsi taškas į tašką, nė viena ekipa nesugebėjo susikrauti ryškesnės persvaros.

Visgi, antrajame kėlinyje vilniečiai pamažu perėmė iniciatyvą ir pradėjo tolti – jų pranašumas vis siekė 2-3 įvarčius.

Lietuvos rankinio federacijos taurės finalas. Vyrai. Klaipėdos „DRAGŪNAS“ – Vilniaus VHC „ŠVIESA“

Likus žaisti kiek daugiau nei minutę, „Dragūnas“ kilo į šturmą ir sumažino atsilikimą nuo 27:30 iki 29:30.

Visgi, didesnei intrigai užsimegzti lemta nebuvo – vilniečiai paskutinę savo ataką baigė pergalę įtvirtinusiu įvarčiu, o uostamiesčio rankininkai paskutinio puolimo neberengė ir pasveikino konkurentus su pergale.