2020.02.29 21:26

Rekordas pakartotas nebus: autsaiderių tvirtovėje sutriuškintas „Liverpool“ patyrė pirmąją nesėkmę „Premier“ lygoje

„Chelsea“ prarado dar du svarbius taškus
LRT.lt 2020.02.29 21:26

Pavyzdiniu tempu link pirmojo istorijoje „Premier“ lygos titulo keliavęs „Liverpool“ klubas pirmą kartą šiame sezone lygos varžybose patyrė pralaimėjimo skonį – Jurgeno Kloppo auklėtiniai išvykoje net 0:3 buvo sutriuškinti „Watford“ vienuolikės.

Įdomu tai, jog iki šių rungtynių „Watford“ buvo vos 19-oje lentelės vietoje, tačiau po griausmingos pergalės pakilo iš iškritimo zonos ir dabar su 27 taškais yra 17-ti.

Taip pat tapo aišku, jog „Liverpool“ klubas nepakartos istorinio Londono „Arsenal“ komandos pasiekimo – „kanonieriai“ 2003-2004-ųjų sezone nepatyrė nė vienos nesėkmės, o šio sezono „Liverpool“ buvo laikomas rimtu pretendentu pakartoti tokį rezultatą.

Visgi, šiame sezone tai jau nebenutiks, o labiausiai prie to prisidėjo „Watford“ ekipos žaidėjas Ismaila Sarras.

Būtent du senegaliečio įvarčiai antrojo kėlinio starte per šešias minutes pasiuntė Liverpulio komandą į duobę, po kurios atsitiesti nebepavyko.

Dar po keliolikos minučių svečių triuškinimą trečiu savo komandos įvarčiu užbaigė komandos kapitonas Troy`us Deeney.

Net ir po pralaimėjimo Jurgeno Kloppo komanda užtikrintai kontroliuoja situaciją lentelėje ir su 79 taškais toliau išlieka pirmi, artimiausius persekiotojus lenkdami net 22 taškais.

Kitose šeštadienio rungtynėse dar du taškus prarado ne itin smagią atkarpą išgyvenantis Londono „Chelsea“, išvykoje tik 2:2 sužaidęs su dėl išlikimo kovojančiu „Bournemouth“ klubu.

Įdomu tai, jog abu įvarčius Londono komandai pelnė jos krašto gynėjas Marcosas Alonso, o antrasis jo smūgis 85-ąją minutę padėjo ekipai nepralaimėti, mat iki tol Bornmuto futbolininkai buvo priekyje.

Su 45 taškais „Chelsea“ kol kas išlieka ketvirtoje vietoje, tačiau jau sekmadienį prie jų priartėti galės artimiausi konkurentai.