Naujienų srautas

Sportas2020.02.29 12:32

„Kibirkšties-MRU“ treneris: mūsų komanda lyg – karingosios amazonės

LRT.lt 2020.02.29 12:32

Vilniaus „Kibirkšties-MRU“ komanda ankstų šeštadienio rytą išvyko į Latvijos sostinę Rygą, kur dvi dienas vyks Baltijos moterų krepšinio lygos finalo ketvertas, rašo bckibirkstis.lt.

Tačiau kelias link finalo ketverto prasidėjo sezono pradžioje, o iš viso per 14 rungtynių, vilnietės laimėjo 11 kartų ir 3 sykius turėjo pripažinti varžovių pranašumą. Du pralaimėjimai patirti prieš moterų Eurolygoje rungtyniaujančią Rygos TTT ir vienas, po trijų dienų rungtynių maratono, prieš Tartu „Ulikool/Kalev“ ekipą iš Estijos.

„Negalima vertinti blogai ar vidutiniškai, reguliariame sezone užėmėme antrą vietą. Per tas 14 rungtynių tik vienos vyko ne pagal scenarijų, kai pralaimėjome estų klubui, – pasakojo „Kibirkšties-MRU“ ekipos vyriausiasis treneris Gitautas Kievinas. – Sužaidėme geras rungtynes su latvių TTT, pralaimėjome vienženkliu skirtumu, ko nepavyko padaryti niekam kitam. Manau, turėjome gerą pasirodymą, iki puikaus pritrūko dar vienos pergalės“.

Baltijos lygos pusfinalyje Vilniaus klubo lauks puikiai pažįstamas varžovas – Kauno „Aistės-LSMU“. Šį sezoną „Kibirkštis-MRU“ du kartus kaunietes nugalėjo reguliariame sezone (67:59, 78:54), tačiau skaudžią nesėkmę patyrė Karalienės taurės finale (71:79), kur leido varžovėms iškovoti pirmą sezono trofėjų. Po šios nesėkmės pasitraukė sostinės klubo treneris Algirdas Paulauskas.

„Žinome ką varžovės atakavo paskutinėse rungtynėse, matėme jų stilių, jis buvo paremtas fiziškumu. Darėme taktinių klaidų, kurių bandysime nekartoti, – sakė G.Kievinas. – Žaisime savo žaidimą, bandysime priimti jų smūgius ir smogti atgal, kito kelio nėra. Viskas priklauso nuo gynybos, jeigu pavyks apsiginti, pavyks ir užpulti. „Aistės“ 70 procentų savo žaidimo žaidžia iš vieno sustojimo su 4-5 skirtingais variantais, stengiamės atrasti silpnų vietų ir pasinaudoti. Kaunas turi subalansuotą komandą, keitimai lygūs, visos pataiko iš toli. Visoms varžovėms sunku su jomis žaisti. Nereikia pamiršti, ką jos mums padarė Klaipėdoje, turime apie tai pamąstyti, pasakyti ačiū, nes tai turi padaryti mus stipresne komanda“.

„Kibirkšties-MRU“ ekipa prieš finalo ketvertą neturi nusiskundimų, o pasiruošusios rungtyniauti visos krepšininkės.

„Turite atkreipti dėmesį į visas mūsų krepšininkes, „kibirkštietės“ yra lyg karingosios amazonės. Arba žiūrite į visas, arba į nei vieną, – kalbėjo „Kibirkšties-MRU“ strategas. – Mes atvykstame kaip komanda ir viską darome kaip komanda. Prie kiekvienos gero pasirodymo yra prisidėjusios visos žaidėjos. Taip pat ir prie blogo. Reiškia buvai pasyvi treniruotėje, nestūmei į priekį, kad tavo komandos draugė būtų geresnė“.

„Kibirkšties-MRU“ ir „Aisčių-LSMU“ komandų pusfinalis Baltijos lygoje prasidės 19:30 val. Prieš tai kitame pusfinalyje Rygos TTT susitiks su Liepojos „Liepaja/LSSS“. Sekmadienį rungtynės dėl 3 vietos prasidės 16 val., o finalas – 18:30 val.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi