Naujienų srautas

Sportas2020.02.28 18:33

Naują karjeros iššūkį Kroatijoje pasitinkantis Dambrauskas: tokie pasiūlymai lietuvių treneriams nesimėto

LRT.lt 2020.02.28 18:33

Antradienį „HNK Gorica“ klubo bendruomenei pirmą kartą prisistatęs Valdas Dambrauskas ruošiasi pirmajam testui. Jau šį vakarą lietuvio treniruojama Kroatijos komanda stos į kovą rungtynėse su „Istra 1961“ klubu.

43-ejų metų specialistas šiuo metu turėjo ruoštis sezonui su Rygos RFS klubu, tačiau sulaukė neeilinės karjeros galimybės – dirbti Kroatijos aukščiausioje lygoje.

V. Dambrauskas, bendraudamas su 15min žurnalistu Mariumi Bagdonu, atskleidė, kad priimti „HNK Gorica“ klubo pasiūlymo nebuvo sunku.

„Tuo metu, kai „HNK Gorica“ skaudžiai pralaimėjo Splito „Hajduk“ mes buvome kelyje, tad sprendimą teko priimti labai staigiai“, – teigė V. Dambrauskas. – Galiu pasakyti, kad apsisprendžiau greičiau nei per 24 valandas. Džiaugiuosi, kad RFS klubo vadovai suprasto situaciją ir nesudarė kliūčių.“

„Apsispręsti nebuvo sunku, nebuvo ką svarstyti. Treneriams iš tokių mažų šalių kaip Lietuva, tokios galimybės pasitaiko labai retai. Taigi, kai sulauki tokio pasiūlymo, čiumpi jį abiem rankomis ir žiūri, ką gali padaryti“, – mintimis su 15min dalijosi V. Dambrauskas.

V. Dambrauskas Kroatijos klube sutiko du tautiečius – sporto direktorių Mindaugą Nikoličių ir šią žiemą komandą papildžiusį saugą Paulių Golubicką.

„HNK Gorica“ po 23 turų Kroatijos pirmenybėse užima 6-ąją poziciją.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi