Sportas

2020.02.28 15:08

Nuo Eurolygos rungtynių Kaune raginamiems susilaikyti šiauliečiams – pasiūlymas iš „Šiaulių“ klubo

LRT.lt 2020.02.28 15:08

Į sporto renginių tvarkaraštį įsisukusio koronaviruso padarinius savo kailiu penktadienį galėjo įsitikinti Šiaulių regiono gyventojai. 

Penktadienį Šiauliuose užfiksavus pirmąjį koronaviruso atvejį Lietuvoje, Kauno „Žalgirio“ klubas ragino krepšinio sirgalius iš viruso paveikto reginio vengti vakare vyksiančių Eurolygos rungtynių Kaune tarp „Žalgirio“ ir Milano „AX Armani“ klubų.

Į šią situaciją šmaikščiai sureagavo „Šiaulių“ krepšinio klubas, komandos feisbuko paskyroje pasiūlęs visiems sirgaliams, kurie „yra nepageidaujami Eurolygos rungtynėse“ nemokamai sekmadienį apsilankyti LKL čempionato dvikovoje Saulės mieste tarp „Šiaulių“ ir Kėdainių „Nevėžio“.

Portalas LRT.lt pateikia „Šiaulių“ komandos feisbuko paskyros įrašo tekstą:

„Žalioji Kauno komanda išplatino pranešimą, kuriame švelniai bando pasakyti, kad mūsų regiono gyventojai šiandien nėra pageidaujami Eurolygos rungtynėse Virusas yra virusas, nieko nepadarysi.

Bet, šiauliečiai, žinot ką? Mes nieko nebijome ir jūsų be krepšinio palikti nenorime. Todėl, jei turite bilietą į šios dienos Eurolygos rungtynes, sekmadienį su juo galėsite įeiti ir į Šiaulių areną palaikyti mūsų komandą dvikovoje su Kėdainių „Nevėžiu“!“, – skelbiama įraše.

Penktadienį ryte „Šiaulių“ klubas išplatino pranešimą spaudai, kuriame tvirtinama, kad sekmadienį numatytos LKL čempionato rungtynės su „Nevėžio“ ekipa nebus atšaukiamos.