2020.02.28 07:09

Ketvirtajame kėlinyje komandą į priekį tempęs Sabonis buvo vienas pagrindinių „Pacers“ pergalės kalvių

LRT.lt2020.02.28 07:09

Antrąją pergalę iš eilės bei ketvirtąją per pastarąsias penkerias rungtynes iškovojo Indianos „Pacers“ (35-24) ekipa, namuose 106:100 (30:24, 13:25, 37:26, 26:25) įveikusi Portlando „Trail Blazers“ (26-34) krepšininkus.

Domantas Sabonis dvikovoje įmetė 20 taškų (8/14 dvitaškių, 0/1 tritaškio, 4/5 baudų), atkovojo 11 kamuolių bei atliko 4 rezultatyvius perdavimus. Aukštaūgis iš Lietuvos buvo rezultatyviausias ir daugiausiai kamuolių savo komandoje atkovojęs žaidėjas.

Dvigubą dublį „Pacers“ komandos lyderis surinko ketvirtajame susitikime iš eilės.

D. Sabonis pelnė 8 iš savo komandos pirmųjų 12-os taškų ketvirtajame ketvirtyje bei padėjo „Pacers“ ekipai susikurti dviženklį pranašumą lemiamo kėlinio metu – 92:82. Iš viso vien per per ketvirtą kėlinį lietuvis surinko 10 taškų.

Rungtynių pabaigoje „Trail Blazers“ surengė spurtą 11:2 ir, likus žaisti 30 sekundžių, „Pacers“ klubas pirmavo tik trimis taškais – 103:100.

Visgi po šeimininkų minutės pertraukėlės D. Sabonis atliko rezultatyvų perdavimą Mylesui Turneriui, kuris tritaškiu įtvirtino Indianos ekipos pergalę.

Rytų konferencijoje „Pacers“ ekipa užima šeštąją poziciją. Vakaruose Portlando ekipa žengia devintoje vietoje.

Indianos „Pacers“: Domantas Sabonis 20 taškų, Malcolmas Brogdonas 17, Victoras Oladipo ir T.J. Warrenas po 15, Mylesas Turneris 14, Justinas Holiday 11.

Portlando „Trail Blazers“: C.J. McCollumas 28 taškai, Gary Trentas 20, Hassanas Whiteside‘as 18, Carmelo Anthony 12.