2020.02.28 00:46

Europos lyga: Arlauskis su komanda buvo arti sensacijos Sevilijoje, „Olympiakos“ eliminavo „Arsenal“

LRT.lt2020.02.28 00:46

Giedrius Arlauskis rungtynėse su „Sevilla“ klubu išsaugojo „sausus“ vartus, tačiau jo atstovaujama Klužo CFR apmaudžiai baigė pasirodymą UEFA Europos lygos šešioliktfinalio etape.

Atsakomąsias rungtynes išvykoje žaidęs G. Arlauskio klubas vietą kitame etape prarado tik dėl išvykos įvarčio taisyklės. „Sevilla“ ekipai duris į aštuntfinalį pravėrė tikslus smūgis Rumunijoje.

Klužo komanda pačioje rungtynių pabaigoje galėjo sukurti sensaciją, tačiau jų įvartis, kritęs 89-ąją minutę, buvo neįskaitytas po VAR peržiūros – vienas iš G. Arlauskio komandos draugų sužaidė ranka.

Rezultatas liko 0:0 ir CFR su karčiu skoniu paliko Andalūzijos komandos stadioną.

Tikra sensacija užfiksuota „Emirates“ stadione, kur vietos Londono „Arsenal“ ekipa paskutinėmis pratęsimo minutėmis pralaimėjimo Pirėjo „Olympiakos“ ir taip baigė pasirodymą turnyre.

„Arsenal“ dar 113-ąją minutę išlygino rezultatą ir buvo viena koja kitame etape, tačiau Youssefo El-Arabi įvartis 119-ąją minutę paliko be žado visą „Emirates“ stadioną. Bendras rezultatas tapo 2:2, tačiau graikams padėjo išvykos įvarčio taisyklė.

Dar kitose rungtynėse Milano „Inter“ kiek neįprastoje aplinkoje įveikė Razgrado „Ludogorec“ – 2:1. Cristiano Biraghi ir Romelu Lukaku įvarčiai garantavo „Inter“ pergalę tuščiame stadione.

Kelionę Europos lygoje netikėtai baigė Amsterdamo „Ajax“, bendru rezultatu 2:3 nusileidęs Madrido „Getafe“ klubui.

Į kitą etapą žengė tokie klubai kaip „Manchester United“, „AS Roma“, Lėverkuzeno „Bayer“ ir „Wolves“.