Sportas

2020.02.26 19:53

Stipriausi Lietuvos rankinio klubai rengiasi kovai dėl LRF taurės

tiesiogiai transliuos LRT.lt
LRT.lt 2020.02.26 19:53

Jau ateinantį savaitgalį po 4 stipriausias vyrų ir moterų rankinio komandas rinksis Alytuje, kur kausis dėl vieno iš svarbiausių sezono trofėjaus – LRF taurės, rašoma spaudos pranešime.

„Dragūnas“ ir „Eglė“ gins titulus

Praėjusiais metais Utenoje vykusiose LRF taurės varžybose sužibėjo Klaipėdos „Dragūno“ ir Vilniaus „Eglės“ ekipos, kurios ir šiemet varžysis finalo ketverto varžybose.

Klaipėdiečiams šiuo metu priklauso visi įmanomi titulai šalyje: LRF taurė bei supertaurė iškovotas Lietuvos čempionato auksas. Praėjusiais metais klaipėdiečiai finalo ketverto varžybose susidūrė su dvigubu kaunietišku iššūkiu: pusfinalyje „Dragūnas“ nugalėjo Kauno „Ąžuolo“-KTU rankininkus, o finale krito ir „Granitas-Karys“.

Šįmet jų varžovais pusfinalyje bus HC „Vilniaus“ ekipa, kuri yra etatinė LRF taurės finalo ketverto dalyvė, tačiau aukščiausias jų pasiekimas – 2017 metais iškovotas sidabras.

Kitame pusfinalyje santykius aiškinsis Kauno ir Vilniaus klubai. Puikiai šiame sezone tiek Baltijos lygoje, tiek Lietuvos čempionate atrodanti Vilniaus „Šviesa“ surems ginklus su „Ąžuolo“-KTU rankininkais. Praėjusiais metais kauniečių pasirodymas baigėsi taurės pusfinalio etape ir tai buvo aukščiausias jų pasiekimas istorijoje.

Jau pirmajame moterų taurės pusfinalyje bus galima išvysti revanšinę kovą. Prieš metus Utenoje vykusiame taurės finale „Eglė“ džiaugėsi istorine pergale, finale palaužusi „ACME-Žalgirio“ merginas.

Jau pirmąją vietą Lietuvos moterų rankinio lygos reguliariajame sezone užsitikrinusios kaunietės sieks susigrąžinti prieš metus prarastą LRF taurę.

Kitame pusfinalyje praėjusių metų lygos čempionės Kauno raj. „Cascada-HC Garliava SM“ susitiks su ambicinga Šiaulių „Dubysa-Porigida“. Pernai garliavietės iš taurės varžybų, kiek netikėtai pasitraukė pusfinalyje, tad šįmet turi visas galimybes žengti bent jau į finalą.

Visas LRF taurės pusfinalio bei finalo kovas tiesiogiai bus galima stebėti portale LRT.lt.

Rungtynių tvarkaraštis:

Vasario 29 diena (pusfinaliai)

13:00 Kauno „ACME-Žalgiris“ – Vilniaus „Eglė“;
15:00 Šiaulių SC „Dubysa“-Porigida – Kauno raj. „Cascada – HC Garliava SM“;

17:00 Vilniaus HC „Vilnius“ – Klaipėdos „Dragūnas“;
19:00 Vilniaus VHC „Šviesa“ – Kauno „Ąžuolas“-KTU.

Kovo 1 diena (finalai)
12:00 Moterų taurės finalas;
14:15 Vyrų taurės finalas.