Sportas

2020.02.26 17:42

„Manchester City“ pradeda kovą su UEFA: apskundė sprendimą CAS

LRT.lt2020.02.26 17:42

„Manchester City“ komanda trečiadienį nusiteikė kovingai ne tik rungtynėms Madride, bet ir kovai už aikštės ribų. Anglijos klubas padavė apeliaciją sporto arbitražo teismui (CAS) Šveicarijoje.

Tai po pietų patvirtino CAS, kuri įvertins, ar UEFA draudimas „Manchester City“ klubui skirti 2 metų diskvalifikaciją ir 30 mln. eurų baudą yra pagrįstas.

Manoma, kad bylos nagrinėjimas užsitęs iki pat sezono pabaigos.

Anglijos čempionai nemalonės iš UEFA užsitraukė po to, kai klubas nesilaikė sąžiningo žaidimo taisyklių (FFP) bei atsisakė bendradarbiauti su didžiausia Europos futbolo organizacija.

Anksčiau su žiniasklaida bendravęs vykdantysis klubo direktorius Ferranas Soriano teigė: „Mūsų klubo sirgaliai gali būti užtikrinti dėl dviejų dalykų. Pirma, mums pareikšti kaltinimai nėra tiesa. Antra, dėsime visas pastangas, kad įrodytume savo tiesą.

Esame gerai besilaikantis klubas, generuojame pelną, neturime skolų, mūsų buhalterija buvo nekart tikrinta auditorių, investuotojų, todėl viskas yra tvarkoje.

Mes nuolatos bendradarbiavome ir pateikėme visus reikalingus dokumentus bei paramą, kurie yra puikus įrodymas, kad nesame niekuo nusikaltę.“