2020.02.25 23:59

Čempionų lyga: Londone dominavęs „Bayern“ ir „Barcelona“ vargai Italijoje

LRT.lt 2020.02.25 23:59

Antradienį Europos stadionuose tęsėsi UEFA čempionų lygos pirmojo atkrintamųjų etapo rungtynės. Pergalingai jose startavo Miuncheno „Bayern“ futbolininkai, išvykoje net 3:0 sudoroję Londono „Chelsea“.

Įdomu tai, jog visi įvarčiai krito tik po pertraukos, o mačo baigtis didele dalimi buvo nuspręsta per trijų minučių atkarpą, kai du kartus sėkmingai suveikė Roberto Lewandowskio ir Serge`o Gnabry tandemas – du lenko rezultatyvūs perdavimai virto dviem S. Gnabry įvarčiais.

Kiek vėliau kamuolį į tinklą pasiuntė bei galutinai rungtynes „uždarė“ ir pats R. Lewandowskis, tokiu būdu pratęsdamas ir įspūdingą savo asmeninę seriją – lenkas šio sezono turnyre pasižymėjo jau 11 kartų, o bent po įvartį mušė absoliučiai visose žaistose rungtynėse.

Paskutinėmis mačo minutėmis Londono komanda rungtyniauti liko mažumoje, kai už smūgį varžovui raudoną kortelę prieš save išvydo ekipos gynėjas Marcosas Alonso.

Kitose rungtynėse pergalės neiškovojo „Barcelona“ komanda, išvykoje tik 1:1 išsiskyrusi su „Napoli“ komanda.

Negana to, katalonai ilgą laiką turėjo būti besivejančių vaidmenyje, kai pirmajame kėlinyje gražiu smūgiu Neapolio futbolininkus į priekį išvedė Driesas Mertensas.

Beje, šis smūgis belgui buvo istorinis – su „Napoli“ marškinėliais šis pelnė jau 121-ąjį savo įvartį ir tokiu būdu susilygino su rezultatyviausiu visų laikų komandos žaidėju Mareku Hamšiku.

Visgi, puikus pasiekimas pergale vainikuotas nebuvo, mat po pertraukos Antoine`as Griezmannas rezultatą išlygino ir prieš atsakomąjį susitikimą Barselonoje pastatė savo ekipą į neblogą padėtį.

Tiesa, išvarymų nebuvo išvengta ir čia, mat svečių saugas Arturo Vidalis paskutinėmis mačo minutėmis už antrą geltoną kortelę taip pat baigė savo pasirodymą anksčiau laiko.

Atsakomieji susitikimai Miunchene ir Barselonoje bus žaidžiami kovo 18-ąją.