Sportas

2020.02.25 19:32

Kai amžius – ne riba: 62-ejų amerikietis pagerino pasaulio rąstgulos rekordą

LRT.lt2020.02.25 19:32

62-ejų buvęs JAV jūros pajėgų karys George`as Hoodas pagerino pasaulio rąstgulos (angl. planking) rekordą, įtemptoje pozicijoje sugebėjęs išbūti net 8 valandas, 15 minučių ir 15 sekundžių, praneša BBC.

Amerikietis užfiksavo tokį rekordą, kuris nuo šiol bus įtrauktas ir į pasaulio Gineso rekordų knygą.

Ankstesnis rekordas buvo užfiksuotas Kinijoje 2016-aisiais, jo autorius buvo Mao Weidongas, kurio laikas siekė 8 valandas ir 1 minutę.

Kalbėdamas po naujo rekordo, jo autorius teigė, jog pasiruošimui praleido 2100 valandų, o po pasirodymo dar turėjo jėgų atlikti ir 75 atsispaudimus, o pabaigoje pranešė, jog baigia savo karjerą šiame sporte.

Tuo užsiimti jis pradėjo dar 2011-aisiais, o besiruošdamas šturmuoti rekordą kasdien treniruodavosi po septynias valandas.

„Visiškai turėjau save atskirti nuo laikrodžio. Tai yra menas ir rinkinys įgūdžių, kuriuos įvaldžiau per daugybę metų“, – BBC teigė rekordininkas.

Renginio metu grojo tranki roko muzika, o, kaip sakė pats G. Hoodas, tai padėjo tarsi įgyvendinti vaikystės svajonę.

„Kai buvau jaunas, mane visada žavėjo rokenrolas. Žiūrėjau savo mėgstamiausių grupių pasirodymus per MTV ir tai mane vis džiugindavo. Visada svajojau, jog bent 24 valandoms ir pats tapsiu roko žvaigžde, kad galėčiau patirti tai, ką patirdavo jie – pasivažinėjimai limuzinu, užsivedimas.

Galiu jus užtikrinti – per tas daugiau nei aštuonias valandas aš buvo tokia roko žvaigždė“, – kalbėjo G. Hoodas.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.