Sportas

2020.02.25 16:51

Oficialu: Dambrauskas pristatytas kaip naujasis „Gorica“ klubo treneris

LRT.lt2020.02.25 16:51

Pirmadienio vakarą paaiškėjus, kad Valdas Dambrauskas palieka Rygos RFS komandą, jau kitą dieną futbolo specialistas iš Lietuvos pristatytas kaip naujasis „Gorica“ klubo Kroatijoje strategas.

Čia lietuvis suvienys jėgas su dar dviem tautiečiais – sporto direktoriumi Mindaugu Nikoličiumi ir šią žiemą klubą papildžiusiu Pauliumi Golubicku.

Būtent su M. Nikoličiumi, dar dirbdamas Vilniaus „Žalgiryje“, V. Dambrauskas du kartus (2015 ir 2016 metais) tapo Lietuvos čempionu.

„Gorica“ komandoje V. Dambrauskas pakeis iki tol komandai vadovavusį Sergejų Jakirovičių, kuris buvo atleistas po skaudžios nesėkmės 0:6 prieš Splito „Hajduk“ ekipą.

„Manome, kad dar įmanoma išgelbėti sezoną, bet komandai reikėjo naujų vėjų. Manau, kad Valdas yra geras pasirinkimas, nes jau teko su juo dirbti praeityje. Pasirinkau žmogų, kurį pažįstu ir manau, kad su jo patirtimi vėl galėsime kovoti dėl vietų Europos turnyruose“, – kalbėjo naująjį trenerį pristatęs M. Nikoličius.

Pagyrų naujajai savo ekipai negailėjo ir pats V. Dambrauskas.

„Pažįstu klubo direktorių, su juo praeityje laimėjome titulus Vilniuje. Mačiau keletą komandos rungtynių ir galiu pasakyti, jog įžvelgiau daug potencialo ir manau, kad rezultatai tikrai gali būti geresni. Noriu komandos, kuri nepralaimėtų“, – ryžtingai kalbėjo panevėžietis.

„Gorica“ po 23 turų Kroatijos pirmenybėse užima 6-ąją poziciją.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt