Naujienų srautas

Sportas2020.02.25 09:53

Bryanto ir jo dukters atminimo ceremonijoje – Jordano ašaros ir O‘Nealo pažadas

LRT.lt 2020.02.25 09:53

Antradienį Los Andželo „Staples Center“ arenoje susirinko tūkstantinė gerbėjų minia. Šį karta ji atvyko stebėti ne krepšinio rungtynių, bet pagerbti tragiškai sraigtasparnio avarijoje žuvusius Kobe Bryantą ir jo dukrą.

Ceremonijos metu jausmingą kalbą sakė K. Bryanto žmona, o prie jos taip pat prisijungė krepšinio legendos – Michaelas Jordanas ir Shaquille‘as O‘Nealas. Nuo tragedijos praėjo jau beveik mėnuo, tačiau tiek šeimos narių, tiek draugų akyse vis dar matomas skausmas ir liūdesys.

Apie specialią draugystę su K. Bryantu papasakojo visų laikų geriausiu krepšininku laikomas M. Jordanas.

„Mes su Kobe buvome labai artimi draugai. Jis man buvo kaip mažasis brolis. Daug žmonių norėjo mus lyginti, o aš tiesiog norėjau kalbėtis.

Jis man skambindavo 11:03, 2:30 ir 3 valandą nakties ir kalbėdavo apie judesius baudos aikštelėje, taip pat kojų darbą, kartais pačias treniruotes. Iš pradžių tai buvo sunku, bet vėliau tai virto aistra“, – kalbėjo M. Jordanas.

Pradėjus kalbėti apie didžiojo brolio vaidmenį, M. Jordano akyse pasirodė ašaros: „Norėjau būti geriausias didysis brolis, koks tik galėjau būti. Kad tai man pavyktų, turėjau atsakyti į naktinius skambučius ir kartais net kvailus klausimus. Man buvo didžiulė garbė pažinoti Kobe, kuris visada siekė būti ne tik geresniu krepšininku, bet ir geresniu žmogumi.“

Ašaras ir liūdesį ceremonijos metu stengėsi palikti ilgametis K. Bryanto komandos draugas S. O‘Nealas, kuris prižadėjo išbėgti į krepšinio aikštelę su kitomis K. Bryanto dukromis.

„Mamba, tu iš mūsų buvai paimtas per anksti. Tavo naujas gyvenimo etapas dar tik prasideda, o mums laikas yra pratęsti tavo legendą. Žinok, kad mes tave pridengsime, mažasis broli.

Aš prižiūrėsiu visus dalykus. Pažadu išmokyti Natalia, Bianka ir mažąją Capri visų tavo judesių. Taip pat prižadu, kad tikrai nemokysiu savo baudos metimų technikos.

Labiausiai džiaugiuosi dėl to, kad kol mes dabar kalbame, Kobe ir Gigi laikosi už rankų ir eina į artimiausią krepšinio aikštelę. Neabejoju, kad Kobe šiandien parodys jai naujų judesių, kuriuos Gigi greitai išmoks.

Kobe, tu esi dangaus MVP ir aš tave myliu. Mes dar susitiksime“, – įkvepiančiai kalbėjo S. O‘Nealas.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi