Naujienų srautas

Sportas2020.02.24 21:13

Tūkstančiai žmonių Los Andžele susirinko pagerbti Bryanto ir jo dukters atminimą

atnaujinta 22.44
BNS 2020.02.24 21:13

Tūkstančiai garsenybių, sportininkų, artimųjų ir gerbėjų pirmadienį susirinko Los Andželo arenoje „Staples Center“ pagerbti praėjusį mėnesį per sraigtasparnio avariją žuvusių krepšinio legendos Kobe Bryanto, jo 13-metės dukters Giannos ir dar septynių asmenų atminimą.

Atminimo ceremonija vyksta Los Andželo centre esančioje arenoje, kur K. Bryantas savo žaidimu Los Andželo „Lakers“ beveik 20 metų žavėjo žiūrovus.

Vasario 24-oji – simboliška diena surengti šį minėjimą, nes K. Bryantas dėvėjo 24 numeriu pažymėtus marškinėlius, o G. Bryant – antru.

Prieš prasidedant ceremonijai, arenoje susirinkę žmonės kalbėjosi šnabždėdami ir skaitė jiems išdalintas programas, skambant tokiems kūriniams kaip Erico Claptono (Eriko Klaptono) „Layla“, „The Beatles“ „Yesterday“ ir Vano Morrisono (Vano Morisono) „Into the Mystic“.

Renginyje dalyvaus pranešėjai, kalbėsiantys apie K. Bryanto įtaką krepšiniui ir pasauliui, taip pat skambės muzika ir bus rodomos K. Bryanto pasiekimų krepšinio aikštelėje retrospektyvos.

Sausio 26 dieną 41-erių K. Bryantas kartu su 13-mete dukterimi Gianna ir šešiais kitais keleiviais bei pilotu skrido sraigtasparniu „Sikorsky S-76“. Tvyrant tirštam rūkui, orlaivis įsirėžė į kalvos šlaitą Kalabasase, į šiaurės vakarus nuo Los Andželo.

Per katastrofą žuvo visi devyni sraigtasparnyje buvę žmonės.

Los Andželo „Lakers“ komandoje žaidęs penkiskart NBA čempionas ir dukart olimpinis aukso medalininkas K. Bryantas daugelio buvo laikomas vienu geriausių visų laikų krepšininku.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi