Naujienų srautas

Sportas2015.09.22 20:20

Kauno „Žalgiris“ laukia nemenko pastiprinimo

Kauno „Žalgiris“ treniruotėse jau laukia net penkių Lietuvos rinktinės krepšininkų. Finansiškai sustiprėję LKL čempionai šį sezoną sau kelia aukštus tikslus.

Lietuvos čempionai sezonui rengtis pradėjo prieš mėnesį. Kol žalgiriečiai – Paulius Jankūnas, Mantas Kalnietis, Renaldas Seibutis, Robertas Javtokas, Lukas Lekavičius ir estas Siimas Sanderis Vene – kovojo Europos čempionate, treniruotėse dirbo „Žalgirio“ jaunimo ekipos nariai, taip pat Martynas Pocius, Vytenis Lipkevičius ir Edgaras Ulanovas. Su komanda pastarąsias savaites jau treniruojasi ir trys komandos legionieriai – graikas, vidurio puolėjas Janas Vougioukas, australas puolėjas Brockas Motumas ir kanadietis gynėjas Olivier Hanlanas.

„Stovykla Italijoje vyko normaliai. Kai remiesi jaunais žaidėjais, būna svyravimų, bet sakykime, paskutinė pergalė prieš stiprią Jeruzalės komandą tikrai nuteikė optimistiškai ir jų indėlis nuteikė optimistiškai, o šiaip viskas daugiau mažiau vyksta pagal planą“, – pasakojo „Žalgirio“ vyriausiojo trenerio asistentas Šarūnas Jasikevičius.

Š. Jasikevičius sako neabejojantis, kad Europos čempionate debiutavęs žalgirietis Lukas Lekavičius įgijo didžiulės patirties.

„Pirmas čempionatas tokiam jaunam žaidėjui, kuris dar tik prieš keturiolika mėnesių žaidė Lietuvos antrojoje lygoje, nebuvo lengvas, bet jis padarė tai, ką galėjo ir toliau deda didžiulius žingsnius į priekį“, – auklėtinį gyrė Š. Jasikevičius.

Su Lietuvos rinktine dirbęs „Žalgirio“ vyriausiasis treneris Gintaras Krapikas komandos ir Šarūno Jasikevičiaus darbu liko patenkintas. Pasak G. Krapiko, šį sezoną „Žalgirio“ sudėtis yra tokia, kokios jis ir norėjo.

„Tikiuosi, kad ateinantį šeštadienį prie komandos prisijungs ir rinktinėje žaidę vyrai. Tada jau pradėsime konkrečiai ruoštis Lietuvos krepšinio lygos pirmosioms rungtynėms, kurios tikrai ne už kalnų – jau spalio pirmą dieną“, – apie pasiruošimą dvikovai su Šiaulių „Šiauliais“ kalbėjo „Žalgirio“ vyriausiasis treneris

Po ilgų paieškų „Žalgiris“ rado generalinį rėmėją, kuris komandai artimiausius du sezonus skirs daugiau nei milijoną eurų. Šį sezoną kauniečiai sieks išsaugoti LKL čempionų titulą, vėl iškovoti krepšinio federacijos taurę, o Eurolygoje patekti tarp šešiolikos stipriausių komandų.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi