Naujienų srautas

Sportas2015.09.22 14:06

Š. Jasikevičius apie bilietą į Rio: atranka absurdiška, vyrai galės paplūdimy pagulėti

15min.lt 2015.09.22 14:06

Naujam sezonui su Kauno „Žalgiriu“ besirengiantis Šarūnas Jasikevičius įvertino Lietuvos rinktinės pasirodymą Europos čempionate. Buvęs rinktinės įžaidėjas pabrėžė, kad jaunajam Lukui Lekavičiui tai buvo milžiniška patirtis.

„Antra vieta yra antra vieta. Man didžiausią įspūdį padarė vyrų kovingumas. Tam tikrais momentais atrodė, kad rinktinė nepasieks aukščiausių vietų, bet tuo ir yra stipri Lietuvos krepšinio mokykla, kad ji niekada nepasiduoda. Sportininkai savo vidine atmosfera ir atsidavimu išspaudžia iš savęs maksimumą. Manau, kad jie išspaudė absoliutų maksimumą“, – kalbėjo buvęs Lietuvos rinktinės įžaidėjas.

Kauno klube L. Lekavičių treniruojantis Š. Jasikevičius jaunojo įžaidėjo pasirodymą įvertino teigiamai: „Būnant čia, Kaune, labai sunku pasakyti, nes aš nemačiau jo kiekvieną dieną treniruotėse. Aišku, jis įgavo milžiniškos patirties. Tai padės jam ateityje „Žalgiryje“ ir visur kitur.

Toks pirmas čempionatas jaunam žaidėjui, kuris prieš 14 mėnesių žaidė antroje Lietuvos lygoje, negali būti lengvas. Žinant jo charakterį, jis padarė tą, ką galėjo, ir jis dideliais žingsniais eina į priekį.“

Š. Jasikevičius pabrėžė, kad Lietuvos rinktinės iškovotas tiesioginis kelialapis į olimpines žaidynes yra ypač svarbus: „Galima paplūdimyje šiek tiek pagulėti, užuot trankiusis po pasaulį ir turnyrus žaidus. Vyrams tai yra didžiulis pliusas, nes atrankos sistema yra absoliučiai absurdiška. Atostogos ir poilsis po 10 mėnesių žaisto sezono yra aukso vertės.“

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi