Sportas

2020.02.23 09:44

Majamyje iškelti Wade‘o marškinėliai, ceremonijos metu – ypatingas dėmesys Bryantui

LRT.lt 2020.02.23 09:44

Į Majamyje esančios „American Airlines“ arenos palubes pakilo trečiuoju numeriu pažymėti Dwyane‘o Wade‘o marškinėliai. 14 metų Majamio komandoje praleidęs amerikietis sulaukė ypatingo dėmesio.

Ceremonija vyko pertraukos metu, kai Klivlando „Cavaliers“ ir Majamio „Heat“ komandos jau buvo patraukusios į rūbinę. Į aikštės centrą žengęs D. Wade‘as pasakė kalbą, kurioje padėkojo savo šeimai, klubo vadovui, treneriui ir aplinkiniams.

D. Wade‘as tiek ceremonijos metu, tiek po jos ypatingą dėmesį skyrė Kobe Bryanto atminimui.

„Kobe sakė, jog svarbiausia yra įkvėpti kitus, jog jie būti sėkmingi bet kokioje srityje. Tikiuosi, kad aš jus įkvėpiau. Ačiū, kad galėjau būti jūsų dalimi“, – visos arenos akivaizdoje sakė D. Wade‘as.

„Poveikis, kurį Kobe padarė man ir kitiems, privertė sustoti ir prisėsti. Gyvenimas juda taip greitai, o mes judame tuo pačiu greičiu. Būtent dėl to stengiuosi mėgautis šia akimirka, noriu susikurti kuo įmanoma daugiau prisiminimų.

Kobe mums rodė pavyzdį net ir tuomet, kai baigė karjerą. Jis buvo meistras krepšinyje, o tada tapo meistras būdamas tėčiu, vyru ir kūrėju. Jis mums rodė kelią į priekį, o dabar jo neturime. Jaučiu pareigą tapti tuo vyruku, kuris turi rodyti kelią naujai kartai“, – emocingą kalbą vėliau po ceremonijos sakė buvęs krepšininkas.

D. Wade‘as per savo karjerą „Heat“ komandoje triskart tapo NBA čempionu ir sykį buvo pripažintas geriausiu finalo žaidėju.

Jis trumpai yra vilkėjęs Čikagos „Bulls“ ir Klivlando „Cavaliers“ marškinėlius.